Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbiak közül melyik a...

MDénes kérdése:

Az alábbiak közül melyik a legjobb okostelefon?

Figyelt kérdés

-Huawei Ascend P7

-Nexus 5

-LG G3

-Samsung Galaxy K Zoom

-Sony Xperia Z1 Compact

-LG G2 vagy LG G2 mini


A Telenor kínálatából szeretnék egy okostelefont. Ezeken kívül érdekelnének még más ajánlatok is, de ragaszkodom a Telenorhoz. Ami fontos nekem, hogy Android legyen (minél újabb) és egész jó kamerája. Kíváncsi vagyok saját véleményekre.



2014. aug. 10. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sony 
2014. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 dirtboy ***** válasza:

neked világos hogy felesleges lesz a drága telefon ha még azt sem tudod magadtól eldönteni hogy nexus 5 vagy lg g2 mini,ez a két teló ég és föld

ha jól gondolom kedveled a nagy kijelzőt így én számodra a G2őt tartanám a legjobb választásnak.

-nagy és szép kijelző

-erős hardver,nem lesz vele gondod

és még pénzt is spórolsz mert elég sokkal olcsóbb mint pl a nexus 5 ami a felsorolásod megjobbja

2014. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dirtboy ***** válasza:
/legjobbja/
2014. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én még mindig a Nexus 5 és a Sony Xperia Z1 Compact között vacilálok!Már jó ideje.

Majd szólok ha sikerült döntenem! :)

2014. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igénytől függ, pl. én nem vennék z1 compactnál nagyobb telefont.
2014. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én meg a G2 Mininél ksebbet :) amúgy g2
2014. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, én még egyiket sem zártam ki, vagy döntöttem mellette. Egyébként a G2 minit azért írtam, mert 4.4-es az android-ja, míg a G2-nek 4.2-es. Ezek közül a mobilok közül melyiknek frissíthető az android-ja? És hogyan indokoljátok a válaszotokat?
2014. aug. 10. 19:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért a G2-t ajánlom mert van olyan jó mint a Z1 Compact, és ugyanannyiba kerül. A K Zoomnak jobb a kamerája, de kisebb és sokkal drágább. A G3 a nagy felbontása miatt hajlamos akadni, rendesen tökönlőtte vele magát a gyártó. A Nexus 5 a tudásához képest nagyon drága. A huawei Ascend P7 szintén.
2014. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A Huawei, a Nexus, az LG G3, a Samsung 4.4-es Android-dal rendelkezik, míg a másik kettő 4.3-as, illetve 4.2-es Android-dal. A G2 és a Sony operációs rendszere frissíthető?
2014. aug. 11. 10:08
 10/13 anonim ***** válasza:

LG G2..lesz fissítés 4.4.2 re..

aztán Z1 a másik nagyon jó...

ez LGG2 halványan jobb a Z1-nél, de ennek ellenére egy tizessel olcsóbb...


egyébként nem jobb az élet annyira a 4.4.4-el, hogy ebből gondot okozz magadnak.


szóval: LG G2

2014. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!