Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3-ről megéri...

Samsung galaxy s3-ről megéri iphone 4s-re váltani most?

Figyelt kérdés
Jelenleg samsung s3-asom van amit nagyon szeretek meg minden hozzám nőtt a "kis" telefon, de azon gondolkoztam hogy az ipadom mellé jobban passzolna egy iphone. Az ios nagyon tetszik meg minden, de leheet hogy honvágyam lenne az s3-am után. És az is kőzrejátszik hogy az s3-nak tökéletes volt a mérete, de azért gondoltam ekkora drasztikus méretváltásra, mert az utcán annyira nem nézegetem, és talán kényelmesebb hordozni is, és ha nagy képernyőre "vágyok", vagy valamit szerkezteni Karok ott az ipad. Kérdésem hogy szerintetek melyik a gyorsabb, jobb, főleg a kamera érdekel a belső jobban!

2014. aug. 12. 23:37
 1/5 anonim válasza:
s3
2014. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igazából mind1, milyen telód van. én is így jártam, miután vettem egy iPad-et. telefon visszaszorult ilyen néha nézegetős funkcióra, szóval nem jársz rosszul, de akkor se, ha meghagyod a samsungot.
2014. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen a telefonomat mpst se nagyon használom. Az ismerősömet megkértem hogy fotózzon nekem az iphone 4s-ével és ami most van az jobb sajnos.
2014. aug. 13. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
S3 ezerszer jobb
2014. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
s3
2014. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!