Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

A mostani telefonom ( Samsung Galaxy Ace Plus) már elég régi és nem hiszem hogy sokáig bírná.Ezért kéne egy új ti melyiket ajánlanátok?


amikre szükségem lenne:

•Előlapi kamera.

•Az Android verziója legyen legalább olyan mint az S3-é.

•Nem kell " téglaphone" elég kb. akkora mint az S3 mini-S3.

•Ne kerüljön túl sokba. ( 60 ezer alatt legyen.)


A válaszokat előre köszönöm.



2014. aug. 13. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

sony xperia m2

sony xperia sp

nokia lumia 625

mokia lumia 630

lg g2 mini

lg l90

ezek vannak amik jó telefonok 60 ezer alatt. a g2 mini kb. 5 ezerrel drágább, de én még is azt ajánlanám.

2014. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előző:


Kérdező Androidos telefont akar, szóval a két Nokia kiesik.


Többi telefon nem lenne rossz, de ennyiért egyértleműen a Moto G a legjobb, többi meg sem közelíti.

2014. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2

én csak segíteni próbáltam a kérdezőnek. és a moto g-t azért nem írtam mert olyat hivatalosan nem lehet kapni magyarországon, csak rendelni lehet.

ettől függetlenül szerintem a g2 mini vagy az egyik xperia még mindíg jobb mint a moto g (de természetesen az is tökéletes választás)

2014. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Wayteq talk 5h sokkal jobb.
2014. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Sajnos nem ismerem a droidos telefonokat túl jól, nem is ajánlom őket de ha mindenképpen azt szeretnél akkor legalább ne Samsungot (alapból a legrosszabb cég, mindeből a legolcsóbbat teszik bele) meg ne Sony-t (nulla, nincs, semmi, 0 a terméktámogatás a garanciával kb kitörölheted ...)
2014. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
motorolat meg wayteq-t azer nem ajanlok mer MTKprocisok amik kozel sem olyan hatekonyak mint a snapdragonok meg krait meg exynos
2014. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#3


Expansys-ról már 53k-tól kapható, garancia is van rá, egyetlen hátránya, hogy nincs rajta magyar nyelv, csak angol.

"a g2 mini vagy az egyik xperia még mindíg jobb mint a moto g"


Kicsit sem, Moto G-nél ennyi pénzért nincs jobb, pont. Ez vitathatatlan, nem fanboyság beszél belőlem sem, Moto G szimplán legyőzhetetlen ennyiért.


#5


Sosem kéne Samsung, nagyon nem szeretem én sem, de az pontosan 0%-ban igaz, hogy mindenből a legolcsóbbat teszik bele.


#6


Moto G, Moto E, Moto X, Droid Ultra, Droid Maxx, Droid Mini, egyikben sincs MediaTek SoC, mindegyikben Snapdragon van. Csak régebben használtak MediaTek-et.

2014. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor az alap samsungok kiesnek. De most akkor melyik a jó?Mert annyira nem értek hozzá. Amit én a samsungon kivül ismerek az az apple(de az ilyen árban lehetetlen) aHTC de annak még nem jártam utána és a Note de az téglaphone szócal nem szeretném. A többi után utána nézek. A lényeg hogy nekem csak tényleg a fentiekre volna szükségem semmi extra nem kell.
2014. aug. 14. 12:54
 9/12 anonim ***** válasza:
7 ne kritikazzal mar mindenkit tekutya
2014. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
úgy látszik 7esnek rossz napja van...
2014. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!