Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone internet bug?

Iphone internet bug?

Figyelt kérdés
Az Iphone 4s-em eddig úgy ment hogy nem volt benne kártya mivel micro kell bele de egy boltos levágta a nagyobb kártyámat microra és működik vele. És most vettem észre hogy működik az internet pedig nem vagyok wifire csatlakozva. Be volt kapcsolva az adatforgalom. De nem értem ez hogy lehet ezen a kártyán nincs előfizetve semmilyen internet se az iphone-hoz mivel ez már 1 éves.

2014. aug. 13. 21:20
 1/2 A kérdező kommentje:
+ ha ez most vont le pénzt akkor honnan? itune számlához vagy kártyáról egyenleget von le? nem vagyok előfizus
2014. aug. 13. 21:28
 2/2 anonim ***** válasza:
Függően attól hogy melyik szolgáltatónál vagy, lehetséges hogy van egy alap internet szolgáltatás bekapcsolva. Ilyenkor a pénzt a kártyádról szívja, tiltsd le a szolgáltatást ha nem kell, és kapcsold ki az adatforgalmat a telefonon.
2014. szept. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!