Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Acer liquid E3 vagy Moto G?

Acer liquid E3 vagy Moto G?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
egyertelmu moto g dupla anyi tarhely es talan picit meeg dragabb is az acer
2014. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A ket telefon egymasnak konkurenciaja, szoval annyira nem egyertelmu a Moto G. En is szemely szerint e ket telo kozott vacilaltam, de kellett volna varjak 1 honapot az E3 megjelenesere, ezert a Moto G-t valasztottam. Nem bantam meg: gyors, kijelzo nagyon korrekt, akksi nekem nagyon jol birja, szoft frissitesek eddig jottek, kamera nem lenyugozo de nekem megfelel. Az E3 talan a kamerajaval es a designjaval emelkedik ki az arszegmensbol, egyebkent a Moto G a jobb telo.
2014. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
hh de nem egyeetelmu??? neked az nem egyertelmu h a dupla annyi tarhelyet valaszdd?
2014. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Te miért vagy ennyire ráállva a tárhelyre? Mintha azon múlna bármi is.

Acer-be meg veszel egy 32 gigás memókártyát és rögtön 4x akkora lesz a tárhelye (de ha valaki a 4G-s Moto G-tv veszi, akkor az már szintén bővíthető).


Egyébként tényleg egyértelmű, Moto G fényévekkel jobb, mind hardveres téren, mind szoftveres téren.

2014. aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!