Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szükséges-e az akkumulátor...

Szükséges-e az akkumulátor kisütése újonnan vásárolt mobiltelefonnál?

Figyelt kérdés
A mai napon vettem egy galaxy S5-öt, és a boltban az eladó azt mondta, hogy amikor hazajövök rakjam a töltőre és reggelig hagyjam is rajta. Ezt valóban szükséges megcsinálni? Nem káros az aksira? Köszi a válaszokat!

2014. aug. 13. 21:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, hogy le is kell-e meríteni, erre azt a választ kaptam, hogy az nem szükséges, csak reggelig töltsem.
2014. aug. 13. 21:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor neked is linkelem a kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Ez már vagy a tizedik linkelésem. Most már lassan a kereső használatáról is írhatnék valamit...

2014. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rajtahagyhatod, amúgy nem muszáj. Ezek a típusú aksik már nem igényelnek akkora "törődést", mint régi társaik.
2014. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az eladót kellene kisütni, de alaposan. Hihetetlen, hogy fiatal emberek még ma is, ha telefonos boltba kerülnek, tizenévvel ezelőtti tanácsokat adnak.

Vajon az ilyen munkatársaknak kik adnak tanácsot, mikor telefont vesznek?

2014. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zakathol ***** válasza:
#4: Nem az eladót, hanem az oktatási anyaguk íróját kell kisütni. Hallomások alapján ez a rossz berögződés egészen fentről jut el az eladókig, a képzésükhöz használt oktatóanyagban még ilyen elavult nézetek vannak sajnos.
2014. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!