Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia S-re lesz 4.3?

Xperia S-re lesz 4.3?

Figyelt kérdés
Lesz rá egyáltalá bármiféle frissítés? Van rá bármekkora remény?

2014. aug. 13. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem

A 4.1 volt az utolsó amit megkapott hivatalosan, ezért is adtam el anno, plusz, mert egy szar volt.

2014. aug. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%. Telepíthető rá frissebb, de ahhoz nyitott bootloader kell, az pedig csak gyári független telefonon nyitható. Így van az én Xperia P telefonomon 4.4.4. A gyári szoftver egy rakás... Nem Sony lesz a következő telefonom. Szépek a Sony telefonok, de szoftveresen sz@rok. A vízálló telefon meg jó duma, nem egy embernél beázott a Z2, garanciában meg nem cserélik. Érdekes, én mindig megtalálom a módját, hogy lehúzzam a Sony-t. Amennyire imádtam a Sony Ericsson-t, annyira utálom a Sony-t.
2014. aug. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nekem nyitott a bootloader, de egy ROM felrakásáhiz root is kell. Amúgy amikor megpróbáltam felrakni, akkor a cyaogenmod nem észlelte a telót. Még egyszer pedig nem fogok nekiülni.

Egyébként milyen telefon támogatott szoftveresen tovább a sonynál?

2014. aug. 14. 10:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nyitott a bootloader, akkor a CM zipből ki kell szedni a kernelt (boot.img) majd Flashtool-al fastboot módban feltenni. A kernel tartalmazza a recovery-t is. Ezután a telefont elindítva, recoveryben a szükséges wipe után fel lehet tenni a CM zip-et. Alapból rootolt a rendszer.
2014. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!