Nexus 6 VS LG G3?

Figyelt kérdés

Tudom, még nem jött ki a Nexus 6, de már közeleg. Szerintetek melyik lenne a jobb választás?


Főbb szempontok: Sebesség, kijelző, anyaghasználat, kamera,hangszóró.



2014. aug. 13. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

Jó kérdés, de szerintem ha képernyőben nem is biztos, de pl. sebességben a nexus a stock android miatt le fogja verni a G3-at. És frissítés is hosszabb ideig lesz rá valószínűleg. A nexus tehát egy csöppet verni fogja szerintem.

U. I.: iPhone 6 mellett mind a kettő elbújhat majd a sarokban, mert takonnyá fogja alázni a két telót, az tuti :D

2014. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a Nexus 6 lesz jobb valasztas majd, kiveve talan a kamerat(azzal nem eresztik el a Nexus telokat). Amugy elso valaszolo: miben fogja az iPhone 6 alazni a tobbit? Jobban lehet majd rajta telefonalni? Vagy jobban sms-t irni? Szebben mutatja az idot? Esetleg tud valamit, amit egyeb telefon nem?
2014. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"U. I.: iPhone 6 mellett mind a kettő elbújhat majd a sarokban, mert takonnyá fogja alázni a két telót, az tuti :D"


Ez eddig sem így volt, kétlem, hogy most változna a dolog, hisz Apple nem arról híres, hogy nagyon változtatna a bevett dolgokon.

2014. aug. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szubjektív vélemény, de szerintem igen, iPhone-on jobban lehet gépelni :D de nem szállok be a vitába.

szerintem is Nexus 6-ot érdemesebb várni, G3-nak 1részt felesleges a quadhd kijelző, másrészt a hardvert is megakasztja, és még el sem kezdtük használni :D

amúgy meg egy nexus 5 is jó, nem értem, minek kell mindig mindenből a legújabb, amikor az előző generáció is már elég szépen túl van hardverezve egy átlag felhasználó számára. ugyanez iPhone-nál is...nagy bátorsággal egy 4S is hozza azt a használati szintet, de az 5 is, amit most az 5S, és így az új iPhone sem fog többet nyújtani, csak papíron erősebb lesz. ha jó az optimalizálás szoftveresen, akkor a hardver eléggé másodrendű.

2014. aug. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Wadmalac ***** válasza:

Isten ments, hogy egy példából általánosítsak, de egy barátom az 1 hetes G3-at viheti vissza szervizbe hullámzó térerő miatt és ez állítólag szériahiba. Sajnos az Lg-nél általános vélemény szerint a hardveres megbízhatóság nem áll stabil lábakon.

A Nexus 6 meg állítólag már nem Lg, hanem Motorola lesz.

Az meg mindenképpen lényeges szempont, hogy a Nexus az egyetlen típus, amire az android garantáltan optimalizálva van. :)

2014. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Wadmalac ***** válasza:

Iphone 6:

Mivel semmilyen info nincs még hivatalosan arról, mit fog tudni, elég meredek előre kijelentéseket tenni, mekkora istenkirály lesz. :)

Én kinézem belőle, hogy hardverre talán el fogja érni az 1 évvel ezelőtti csúcsmodell androidok szintjét. :)

2014. aug. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#4


Az szubjektív vélemény, hogy kinek melyik tetszik jobban, ez nem kérdéses, de hogy ez mekkora baromság: "iPhone-on jobban lehet gépelni"


Androidra van egy millió billentyűzet, egyik jobb, mint a másik, ráadásul jóval nagyobbak a kijelzők is, aki ezek után azt mondja, hogy iPhone-on könnyebb gépelni, az valószínűleg sosem használt még Androidot.

2014. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Wadmalac ***** válasza:
Én azt mondanám, végre lehet majd Iphone-on is olyan jól gépelni, mint androidon, a Swiftkey-t kiadták IOS8-ra is. :D
2014. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jól írod, "végre lehet MAJD".

iOS 8 még csak béta, de lényegtelen, akkor is baromságot írtál.

2014. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Miért is írtam baromságot?

Örülnék, ha a névtelenség sem ragadtatna parasztságra a megfogalmazásban és véleményezésben.

2014. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!