Nexus 6 VS LG G3?

Figyelt kérdés

Tudom, még nem jött ki a Nexus 6, de már közeleg. Szerintetek melyik lenne a jobb választás?


Főbb szempontok: Sebesség, kijelző, anyaghasználat, kamera,hangszóró.



2014. aug. 13. 23:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Figyeljetek, olcsó fost imádó androidos barátaim. (első válaszoló vagyok)

Tisztában vagyok az androidnak minden zegével-zugával. Talán jobban is mint az itt válaszolók. Tudom, hogy mivel eddig is, ezért ezután is jobb lesz az iPhone. Egyszerűen irigységből (ami a nem nektek való árazás) nem ismeritek el, hogy az iPhone az etalon. A többi külyünek pedig sikerül egy két dologban utánoznia, valamiben jobban is sikerülnek. De összességében olyan használható, szép, és átgondolt rendszere az androidosoknak nincs. Száraz, animációktól mentes, nem túl jó felhasználói élmény, váratlanul leálló alkalmazások (ne mondjátok, hogy ez sem zavar).

Én is androidot használok, szóval ne higyjétek, hogy egy gazdag barom vagyok. Így még hitelesebb amiket írtam.

Nem várom/várjuk el hogy elismerjétek, az iphone jobb.

2014. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!