Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz, hogy külföldön...

Az igaz, hogy külföldön olcsóbbak a mobiltelefonok mint Mo-on? Megéri kint megvenni? Pl iphone 5 szeretnék.

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 12:48
 1/3 anonim válasza:

NEM.

Ha van céged speedshopban a legolcsóbb(ÁFA visszaigénylésével),2 év apple garanciával az 5s.(5-öt mar nincs értelme venni,nem sokkal olcsóbb kb.20e,ha ennyi gondolom,ha 200e-s telefonokon gondolkozol nem vág mellbe.Lehet már nem is lehet kapni,pl.külföldön tutti nem)

HA nincs céged,ugyanugy 27%al olcsóbban tudod megvenni kisebb gsm kereskedésekben,de vigyázz mert ha a 2 ár közül az olcsóbbat választod,akkor csak a telefont küldik el tartozékok nélkül.

Ne a legolcsóbb ajánlatra mennyél rá mert nem biztos hogy a kis boltok mindig megbízhatóak!Inkább személyesen vedd át!


Amúgy iPhone 5s-em van,nem rég vettem (1 hónapos durván).

Annyiban jobb az 5nél,hogy szebb színvilág,gyorsabb proci,slow motion videó,élesebb kamera,AMI ENGEM MEGFOGOTT AZ INNOVATÍB TOUCH ID.

2014. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha 5s-et veszel,ne vegyél rá Apple tokot!

Az új finom bőrből készült Apple iPhone 5s case árra 12e és az első napon valóban gyönyörű,majd kb. 2 nap használat után kopik.

Tudom mindenki aki 5s vesz elgondolkodik ezen a tokon,semmi értelme.

Visszavittem és nem cserélték ki(istyle) az 1 hetes tokomat,ami olyan rondán kicserzett,koszolódott,kopott mintha 1 éves lenne.


Szerintem ne használj tokot,de vigyázz rá!

2014. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2014. aug. 15. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!