Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG OPTIMUS L7 II! Mit tegyek...

LG OPTIMUS L7 II! Mit tegyek most?!

Figyelt kérdés
Véletlenül beleejtettem a vízbe, kb. másfél másodpercig volt a vízben. Akkor működött, de hangja nem volt így kikapcsoltam, és bekapcsolásnál egy sárga kijelzőt dob ki, emergency mode felirattal. MIT TEGYEK? SÜRGŐS!

2014. aug. 14. 13:11
 1/5 anonim válasza:

A szöveg jelentése sürgéségi üzemmod.


Szed szét a telefont a menyire tudod csak úgy kell hagyni pár napig.


De nagy rá a az esély hogy elbucsuszhatsz a telefonodtól mert erre nincs garancia.

2014. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, már bekapcsolt normálisan, csak a hangszórói nem működnek tökéletesen. De most újra szétszedtem, megvárom, amíg teljesen kiszárad, aztán hátha lesz valami.
2014. aug. 14. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit jegyezz azert meg, hogy ha telefont vizbe ejtesz elso dolgod a szetszedes majd szaritas par napig. Egybol megprobalni bekapcsolni a legrosszabb, amit tehetsz.
2014. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna bekapcsolni, de ez tömegbetegség, ha az emberek beleejtik a vízbe, meg kell nézni működik-e, hadd bxszódjon szét minden áramkör benne :)
2014. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére a telefonnak semmi baja, de köszönöm a válaszokat.

Nem tudtam, hogy nem szabad bekapcsolni, máskor figyelek erre. (Bár remélem nem leszek még egyszer olyan ügyes, hogy beleejtsem a vízbe.)

2014. aug. 26. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!