Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes noname telefont...

Érdemes noname telefont rendelni a netről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új telefont szeretnék venni viszont nincs sok pénzem ezért elkezdtem inkább noname telefonok között keresgélni és ezt találtam : [link]

Nekem nagyon tetszik, teljesen az én stílusom , megfelelő a "tudása" is és az ára nagyon rendben van. Sajnos hallottam olyat hogy ezek a noname cégek azért gyártanak ilyen telefonokat hogy az adataimat lelopkodják róla és felhasználják. Ti mit gondoltok erről? (Nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz azért fordultam hozzátok , légyszi segítsetek :D )



2014. aug. 15. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem érdemes noname telefont, pláne nem netről
2014. aug. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
77%

Ha el tudod fogadni, hogy félévente, max évente veszel egy újat, akkor simán.


"Sajnos hallottam olyat hogy ezek a noname cégek azért gyártanak ilyen telefonokat hogy az adataimat lelopkodják róla és felhasználják. "


Azt bármelyik telefonon meg lehet oldani, egyetlen telepített alkalmazással.

2014. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes! Külsőre hiába hasonlítanak az igaziakhoz, akkor is csak olcsó koppintás, belül lehet akármennyi mag meg ram, ha nem olyan az alkatrésznek és az összeszerelésnek a minősége, ki tudja, hogy ez a Samsung-utánzat is milyen :/. Ha nincs sok pénz, én inkább valami kisebb márkát vennék, például Prestigio, WayteQ, ConCorde, Overmax - ilyesmi hasonlókat, de egy teljesen márka nélküli telefont soha!
2014. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes.Ha telefont akarsz akkor gyűjtsél még és vegyél normálisat!
2014. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!