Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megrendeljem?

Szerintetek megrendeljem?

Figyelt kérdés

[link] <--- ez az a készülék amit szeretnék.

Nem azért raktam ide ki, hogy leírjátok milyen rossz ez a telefon, mert én tudom, hogy jó, barátnőmnek ugyanilyen van, csak fehér és nagyon jó, nekem nagyon bejön.^^ Azért raktam ide ki, hogy leírjátok, jól értem-e az oldalt, mert nem nagyon értek hozzá.

Az oldalon kiválasztottam a START CSOMAGot, amiről a következőt írja:

"Start csomag:

3 190 Ft havidíj. A csomagban: 80 perc és 200 MB internet - belföldön. SMS: 40 Ft. E-Komfort csomaggal.

28 990 Ft üzletben.


28 990 Ft ingyenes kiszállítással"

Nos én ezt úgy értelmeztem, hogy a készülék 28.990 ft-ba kerül. Meglehet rendelni és egyből befizetni a 28.990 ft-ot, vagy muszáj havonta fizetni? Ki lehet fizetni egyből az egészet is?



2014. aug. 15. 13:44
 1/2 A kérdező kommentje:
normálisa válaszolak kérek... ez nekem fontos
2014. aug. 15. 14:06
 2/2 Kromosome ***** válasza:
A csomag havidíját nyilván fizetni kell (mivel előfizetéses), de a telefont ki lehet fizetni egyben is, csak azt az opciót kell kiválasztani az oldalon hozzá.
2014. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!