Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok nekem a BlackBerry...

Ajánlanátok nekem a BlackBerry Q10-et? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Szóval mostani érintőképernyős Samsung Galaxy Ace 2met szeretném lecserélni. Sokat fagy, sajnos(2 éves a kicsike).

Megnéztem a telefonokat és elég gyér a kínálat. Érintőképernyősből mindenki azt mondta hogy Iphone, de arra nincs pénzem és a szüleimtől nem kérnék ilyet. És akkor gondoltam a gombosokra. Hiányoznak a gombok! Viszont azt olvastam a BB Q10 üzlet embereknek ajánlott. Na már most lehet e rajta filmet nézni? Élvezhető a képernyőjén? és főképp úgy megéri e, hogy én minden fizetős dolgot mellőznék (BIS,BES,3G,fizetős alkalmazások). Viszont nagyon tetszik a telefon, jó a kamerája. Való nekem ez a telefon?



2014. aug. 15. 15:09
 1/4 richz ***** válasza:
Szvsz nem vennék ilyen telefont. 3,1" nem hiszem hogy fogod élvezni a filmeket. Szerintem inkább keress másik telefont, esetleg írj ki új kérdést. Mindenképp írd bele a jó kamerát, hogy filmet nézni is szeretnél rajta(itt le kell dönteni, hogy mekkora telefon kényelmes még neked.), az op rendszert és hogy mennyit szánnál rá.
2014. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dromedarbalu ***** válasza:

Egy galaxy ace után megvátás lenne neked a blackberry.


De pl windows telefonnal sem nyúlt mellé, oké tudom hogy ugy tudod hogy szar! Mert sajnos divat fikázni windows phonet.

Mondom én! Aki az első iPhone al kezdtem okostelefonos ályafutásom és iphone 3G és iPhone 4 et használtam utána.

Jelenleg lumia 800 am van. A kövi vagy újra iPhone vagy lumia 930


Az előző hozzászólóra ne halgass! Ezek szerint nem használt még blackberryt.


A kérdésedre válaszolva: mindent tudsz rajta csinálni amit az előzőnél tudtál

Az üzletet azért szokták oda írni mert nagyon fejlett az üzenetkezelése és a titkosítását a telefonnak

2014. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 10. 18:13
 4/4 richz ***** válasza:
Az első vagyok. Kedves második, a kérdés az volt hogy lehet-e rajta filmet nézni?(lehet.) Élvezhető?(3.1" biztos nem lehet egy filmet se élvezni.) Nincs bajom, ill. nem ismerem a bb készülékeket, de egy 5" készüléken már szerintem lehet.
2014. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!