Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A deniss.eu ingyen sms-s...

A deniss.eu ingyen sms-s küldő oldal megbizható? Végig olvastam amit csak lehet én nem találtam buktatót, ti használjátok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 17:54
 1/7 A kérdező kommentje:
2014. aug. 16. 17:56
 2/7 anonim ***** válasza:

nem értem

azért nincs buktató mert te nézed a sok reklámot

2014. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Számomra egy olyan oldal sem megbízható, ahol ingyen sms küldése lehetőséget kínálnak...
2014. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
02-es elvileg csak a másik fél telefonszámát kell megadni meg az üzenetett, csak nem akarok másnak sem ebből baj-t. Például, hogy valami módon a száma birtokában ellopjáka pénzét vagy nem tudom, tudtommal lehet ilyet
2014. aug. 16. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ellopni nem fogják, max kiadják a telefonos reklámcégeknek.
2014. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 -os és azon kivül hogy csak zaklatnak (amit lelehet titlani hogy csak azoakt a hivásoakt fogja amik benne vannak a telefonkönyvben...) semmi baja, nem lehet annak akinek a számát kaidták?
2014. aug. 16. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!