Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet cserélni egy telefon...

Ki lehet cserélni egy telefon kijelzőjének üvegét otthon?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: van egy Samsung SIII minim, aminek a kijelzőjét fedő üveg elágazásmentesen kettérepedt az ezüstszínű keret jobb felső sarkától a középső gombig. Nem különösebben zavar, igazából olyan, mintha egy hajszálam tapadt volna a fólia alá, de mégiscsak esztétikusabb lenne, ha egyben lenne az üveg. A lényeg nem sérült, nem folyt el az a nyál, tehát kifogástalanul működik a kijelző.

Találtam pár videót YouTube-on, ami bemutatja, hogyan kell sufnituning módra kicserélni egy üveglapot, de mindegyiknek az elején leírják, hogy jobb, ha olyan csinálja, aki ért is hozzá. A videók alapján nem nagy etwas. Nincsen most potya 35.000 forintom kicseréltetni, és ezt szerintem a gari se takarja, mert én szúrtam el. :/

Szerintetek megérné Ebay-ről rendelni egy üveglapot cca. 800-1.000 JMF-ért és kicserélni itthon? Nem vagyok teljesen analfabéta ilyen dolgok terén (legalábbis a többi lányhoz képest), türelmes vagyok, és precíz. Mennyire elrontható egy ilyen művelet? :)


2014. aug. 18. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eléggé igénytelen vagy akkor miért ne. De azzal számolj hogy olyan nem lesz mint volt. Közel se.
2014. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megcsinalhatod otthol. 2 lehetoseged van: vagy sikerul vagy nem.
2014. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1:

Egyáltalán nem vagyok igénytelen, csak nincsen tapasztalatom ezekkel az olcsó fajta csereüvegekkel. Ezért kérdeztem, hogy megéri-e kicserélni itthon, vagy inkább hagyjam így repedten. Nem tudtam, hogy ezek ilyen silány minőségűek, úgy gondoltam, hogy hivatalos szervizben csak azért ilyen borzasztó drága, mert benne van a munkadíj, és nyilván nem anyagáron adják a kicserélendő alkatrészt se. :) Sajnos egyelőre szóba se jöhet, hogy több tízezret erre szánjak.


#2:

Köszi ezt az oraveczi motivációt, ez megadta a löketet. :D

2014. aug. 18. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem vagyok igénytelen"

De.


"Nem tudtam, hogy ezek ilyen silány minőségűek"

Szerinted véletlenül olcsó? Számolnak rendesen munkadíjat, cserealékatrészt is szervizben, de mégis miből gondolod, hogy az ezer forintos, hozzáértés nélkül "kicserélt" "üveglap" ugyanolyan lehet, mint a drága, de gyári és szakszerűen cserélt sérült rész?

2014. aug. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szervizben azért drága mert ott kijelzővel együtt cserélik,ugyanis a samsung nem árul csak külön üveget.
2014. aug. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!