Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile! LG G2 telefon...

Dontcry7 kérdése:

T-Mobile! LG G2 telefon visszacserélése?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete vettem a T-mobilnál Next-m Aranytárskártyával egy LG G2-es készüléket. Igazából meg vagyok vele elégedve, de lehet, hogy ha most állnék a döntés előtt, már inkább a HTC One-t választanám. Amikor vettem az LG-t akkor még ez a két készülék az én díjcsomagommal ugyanannyiba került. Meg tudom azt tenni hogy bemegyek a Tmobile-ba, visszacserélem a telefont és helyette egy Htc One-t veszek?

2014. aug. 19. 14:38
 1/8 b95 ***** válasza:
Nem lehet becserélni.
2014. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
max eltudod adni és hozzáraksz egy kicsit és veszel egy One-t
2014. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Vásárlást követően 14 napon belül vissza tudod vinni a készüléket minden tartozekaval, és le tudod mondani. Viszont ez már ugy néz ki letelt. Ezesetben add el, és megveszed a Htc-t.
2014. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem, szerintem még benne van a 14 napban! Biztos hogy visszaveszik? És visszaadják az árát is? Ha ez így van, valaki megnézné nekem hogy T-mobilenál Next-M aranytárskártyával most mennyiért tudnék htc one-t venni?

Én hülye vagyok ehhez.

2014. aug. 19. 21:00
 5/8 anonim válasza:

Utolsó válaszoló vagyok! Bocsánat, az kimaradt az előző válaszból h csak akkor ervenyes a 14 nap, ha online rendelted. A T-mobile oldalán ezt írják: Visszaadhatom az online rendelt árut, ha mégsem tetszik?


Igen, a vásárló a kézhezvételtől számított 14 napon belül meggondolhatja magát, és üzleteinkben leadhatja a terméket vagy postán visszaküldheti azt.


Az oldalukon nem láttam Next M aranytarskartyas díjcsomagot csak sima next m-est (14990ft/hó): ezzel a Htc-t 9990 ft kezdoreszlettel 20x2000 torlesztovel tudod kihozni.

És van a Next S aranytarskartya (5490ft): azzal a Htc kezdoreszlete 19990ft, és 10x6000 a törlesztő!

Nem tudom melyikre gondoltál! Én egyébként azt mondom, h ne sajnald a Htc-t, mert két ismerősöm is küzd vele. A két "gomb" ami a Htc felirat két oldalán van baromi nehezen erzekel, és elég sok a tipushibája!

Bocsánat az ekezetek miatt :P!

2014. aug. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Előző vagyok megint!

Megtaláltam a Next M aranytarskartyat, viszont csak akkor tudod megnézni h mennyiért tudod kihozni a htc-t ha belepsz a t-mobile oldalára. Ha simán a készülék menüpontból keresed a Htc-t akkor nincs a dijcsomagok között csak a sima M! A tarifák menüpontból kell kikeresni...csak én most rendeltem telefont, és nekem nem engedi!

Sztem az a megoldás, h eladod...és megveszed a htc-t.

2014. aug. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tapasztalatból...

Bemész a T-be, és aranyosan, kedvesen előadod, amit itt..persze legyen nálad a komplett gép, tokkal-vonóval, szerződés,stb.. az erő legyen veled.


járj szerencsével

2014. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor gondolom buktam, mert személyesen vettem a készüléket a T-mobile boltjában. :/
2014. aug. 20. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!