Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 akkumlátor...

Samsung Galaxy S2 akkumlátor időtartalma növelése?

Figyelt kérdés
1 hete vettem a Galaxy S2-be egy új eredeti samsungos akkumlátort, de még így is zavaró, hogy fényképezés alatt rohamosan leesik az akkumlátor energiája pl. 68%-on van az aksi belemegyek a fényképezőbe ott vagyok vagy fél percig és már leesik 1% nem tudom lehet én nem tudom, hogy ez normális :D valakinek valami öltele, hogyan tudnám növelni az aksi időtartalmát?

2014. aug. 19. 21:39
 1/4 Come back ***** válasza:
Wifi kikapcs, kijelző fényerő minimalizálása, összes háttérben futó alkalmazás leállítása. Mást nem tehetsz. Ne várj csodát egy 1650 mAh akkumulátortól!
2014. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezeket mindet megcsináltam van hogy egy éjszaka nem használom és csak 1%-ot esik az aku de napközben félóra alatt 2%-t magutól vissza kapcsolnak az alkalmazások.
2014. aug. 20. 10:29
 3/4 Come back ***** válasza:
Éjszaka repülő üzemmódban van? Az alkalmazásokat le is lehet tiltani, így biztos nem kapcsol vissza. Ez normális merülés! Csak 1650 mAh!
2014. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar tiltottam foleg a google+ szedte azaksit
2014. aug. 20. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!