Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell átállítani a helyet...

Hogy kell átállítani a helyet az accuweather ikonján?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy okostelefon-zseni. Mikor feltettem ezt az alkalmazást, a barátomnál voltam, vidéken. Most a városban vagyok lassan 1 hete, de még mindig a vidéki időt mutatja. Mar a telefonbeállításoknál engedélyeztem a hely hozzáférést, de nem tudom átállítani. Úgy néz ki, szakítunk szóval nem leszek kíváncsi a lakhelye időjárására:-D

előre is köszönöm! 23L


2014. aug. 20. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Megnyitod az akku weathert és frissíted a tartótkodási helyed, aktiv gps mellett. Vag manuálisan állítod be a helyed.

Amúgy ha nem számít annyira a látványosság, próbáld ki a bing weathert. Az automatikusan kezeli a helyed.

2014. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!