Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes frissíteni Lumia...

Érdemes frissíteni Lumia 520-as készüléket Windows Phone 8.1-re?

Figyelt kérdés
Jelenleg WP 8.0 fut rajta,felajánlja, hogy lehet frissíteni; a fórumokon írják hogy nagyon jó rendszer és semmivel nem használ több erőforrást mint a 8.0-ás verziója, illetve az akkumlátor üzemidő is javítva lett már. Mi igaz ebből, tapasztalok esetleg valakinek?

2014. aug. 21. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen megéri frissíteni 8.1-re. Jobban kezelhető hiszen plusz funkciók találhatóak benne. Az akkumlátor üzemideje szerintem csak kicsit lett jobb.

Frissítsd mindenképp aztán mond el hogy tetszik-e ;)

2014. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben hát frissítettem...Miután lefrissítette a "felhasználói igényeket kielégítő" WP 8.1-es verziót felkínált még egy frissítést, gondolkodás nélkül rányomtam a letöltés gombra, gondolom bugfix volt. Így 3 nap elteltével elmondhatom hogy egy igen gyors rendszerről beszélhetünk, néhány új áttűnési animációt beleraktak és a már alig várt újításokat és funkciókat végre megkaphatjuk. Nem hiszem hogy több erőforrást használna a rendszer (már csak a PC-s verzióból is kiindulva) ugyan olyan gyors mint előző verziója vagy talán egy picit gyorsabb is (bár lehet ez csak az újdonságból adódik), az akku üzemideje szerintem semmivel nem rosszabb, igaz előtte nem nagyon figyelgettem (2 naponta töltöttem) de ez szerintem itt sem lesz másképp 1 napot aktív használat mellett bőven kibír. Ami egyedül nem tetszik, hogy telib*ssza a menüt minden alkalmazással illetve egy csomót törölhettem amit letöltött de nekem nem kell illetve az IE 2x befagyott de újraindítás után még nem jelentkezett újra. A zenék+videók alkalmazást pedig nem értem mi a töknek kellett kettészedni de legyen az ő dolguk. Mindezek ellenére inkább hajlok az IGEN érdemes frissíteni felé :)
2014. aug. 23. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!