Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket vegyem...

Szerintetek melyiket vegyem meg (Huawei Ascend G6, IPhone 4S, Nokia Lumia 625, Nokia Lumia 635, Sony Xperia SP, Sony Xperia M2)?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

:D Namost ebbe itt van iOSm Droid, WP. Melyik tetszik jobban?? Azért ritka, h az ember a 3 rendszer közül válogat. Mert ha van 4-5 droid készülék, oké a kérdés, de ez 3 eltérő rendszer, más előnnyel, más hátránnyal, dizájnnal.

Személyes véleményem: az i4 egy remek készülék. Tartja az árát, bár egyértelmű h nem ér annyit, amennyiért árulják. Egy 3 éves készülékről van szó. És szvsz pont ezért nem érdemes megvenni. Ha még használod mondjuk 2 évig, azt te nem igen fogod eladni. Olyan lesz, mint most a 3g. nem nagyon veszik.

Huaweit én nem vennék. Engem nem győzött meg eddig a gyártó. Nem azért, mert kínai. Nem volt még ilyen telefonom, de akinek eddig volt az ismerőseim körében, azokkal is csak a baj van (gyenge anyaghasználat, fél év alatt elszállt az akksi, szoftveresen bug-os). Nem állítom h minden szegmense ilyen, de az alsó biztos, + a középben is sok van.

A Lumia 635 barátságos példány, de ha fontos neked a vaku egy telefonnál, akkor ne vedd.

Az SP egy kifejezetten jó készülék, bár elég nagy, és nehéz is. Erős hardver, aránylag használható kamera, + most már szoftveresen is helyre rakták. Az M2 friss, de inkább SP.

2014. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
M2
2014. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Bár WP-s vagyok, én is Lumia 625-öt akartam venni, de ezekből az SP-t vedd szerintem.
2014. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Winsky ***** válasza:
58%

iPhone 4S.

gyönyörű Full HD-s Retina kijelző

8 mp-es HD-s kamera

Siri személyi asszisztens

kiváló felhasználóbarát oprendszer

gyönyörű fém és üveg ház

pont megfelelő kijelzőméret

Apple élmény

2014. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Némileg mindet ismerem, én android párti vagyok. M2 idétlenül nagy, esetleg játékfüggőknek ajánlanám. Férjemnek 3. Huawei-je van, meglepően jók, soha nem volt velük probléma. Bár az sp kifutó széria, egy nagyon jól sikerült darab, ém azt venném a felsoroltakból. Állítólag mostanában az LG hozza a legújabb telóival a felsőkategóriát.
2014. aug. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

09:17

"gyönyörű Full HD-s Retina kijelző "


640 x 960 mióta full HD?

2014. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kevin452 válasza:
szerintem Sony Xperia SP nekem is sonym van és még egyszer sem csalódtam benne ,nem mint az ócska Nokiában!
2014. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha fontos a gyorsaság, akkor IOS, ha látvány, akkor android.

Én azt mondom, hogy az iPhone inkább azoknak való akiknek fontos a munka, a gyorsaság és nem engedhetik meg maguknak az idegeskedést. Androidban rengeteg ingyenes program, játék stb. A többség aki ki is használja a telefonját androidot vesz. Szerintem kevesen használják ki az IOS nyújtotta lehetőségeket, sokan csak divatból veszik. A windows phone látványosabb az iphone-nál, de nincs olyan szép mint egy android. Munka=iPhone, játékok, appok=android. A kettő közt windows.

2014. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha androidos telefont szeretnél, akkor a legjobban szerintem az LG-vel jársz. Ugyanabban az árkategóriában jóval erősebb telefonokat találsz, mint Sonyból. Ha az Xperia M2 és a 4S árkategóriájában akarsz nézelődni, akkor a Nexus 4 vagy az Optimus E975 lenne a legjobb választás szerintem. Mindkettőben ugyanaz a hardver van kb., de az Optimusnak jobb a kamerája (8MP vs 13MP) és több a belső memóriája (16 v 32GB), a Nexus viszont tovább fog támogatást kapni az új android verziókra.
2014. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!