Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért áll le az alkalmazás,...

Vazze001 kérdése:

Miért áll le az alkalmazás, illetve a play áruház? Mit csináljak a superusher programmal?

Figyelt kérdés
Vettem egy Huawei ascend G300-as telot rootolva!Mióta vissza állitottam a gyári beállitásokat illetve felraktam a Freedom apk.-ot azóta kifagy a játékok alatt,meg a play áruházba belépésnél is!Nem tudok feltelepíteni semmit,azt írja nem elérhető a memoria!
2014. aug. 23. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Akármit csináltál, sürgősen csináld vissza ha lehet/ha tudod
2014. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez a baj hogy nem tudom mit csináljak vele+hogy mert nézegettem hogy lehetne vissza rakni a gyári romot,de nekem az bonyolult,nem merek bele kezdeni!

De viszont ma tettem rá egy pár játékot colin mcrea 120 mbyte,pou ezek mentek hibátlanul!De eddig amit telepítettem és használni is tudtam az nem megy!Akkor mi lehet a baj?

2014. aug. 24. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!