Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valakinek van egy samsung...

Ha valakinek van egy samsung s5 telefontokja, de nincs nincs s5-je, akkor abba a tokba belemegy más telefon aminek szintén 5.1 inches a kijelzője? Illetve kisebb belefér?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok fele tok van attol fugg milyen szilikon vagy belecsusztazos stb.
2014. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oldalra hajthatós vagy szilikon
2014. aug. 24. 01:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Rá kell próbálni vagy a telefon vagy a méreteit meg kell nézni. Van olyan hogy nem arra a telefonra gyártották és jó rá de szerintem hülyén néz ki ha nem egyezik a kamera, jack dugó, töltő. De ezt neked kell eldöntened
2014. aug. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mivel az s5-öt próbálták vizhatlanná megcsinálni, a hátlapján van egz kis gumi csik körbe ami megvédi a telefon akkuját, sim kártyátstb. mikor a telefon vizben van, ezért ha olyan tokod van aminek ahátlapját a telefon hátlapja helyére kell rakni, abba más telefont nemfogsz tudni tenni meg ugye alul van töltő meg minden. Ha szilikon tokod van lehet jólesz hozzá másik telefon, de a töltő helye csak az s5-re lesz jó. Remélem segitettem:)
2014. aug. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, segítettetek :)

Az s5 ugyan csak példa volt, de leszűrtem a lényeget, köszi :)

2014. aug. 25. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!