Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi huawei y200-om van....

Régi huawei y200-om van. Amikor be kapcsolom a telefont akkor azt irja ki hogy az SD-kártya üres vagy nem támogatott fájlr (o) és ennyi látszik ha rá megyek akkor meg akarja formázni szeretné. Mit tegyek hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Most hogy meg kaptam a számitogépemet alig van/volt használva a telefonom. igy néha csak töltőre raktam fel. tegnap elött lemerült a telefonom és csak ma este raktam fel töltésre. mikor bekapcsoltam a fenti szöveg köszöntött (persze csak akkor mikor lehuútam a fenti sávot.

a galéria azt ijra ki hogy az SD kártya nincs csatolva, nincs a készülékben.

A fájl kezelö meg azt hogy: Nincs memóriakártya.

Mikor csatolni szeretném akkor csak anyi jelenik meg a fenti sávban hogy üres SD-kártya.

probáltam újra inditani ki be kapcsoltam ki be raktam az SD kártyát és mikkor szeretném az SD kártyát csatolni a gépre, csak pörögnek az töltö pontok

aki tud az kérem segitsen mert fontos dolgaim voltak rajta.

és légyszíves kiméljetek meg azoktol a kommentektöl hogy majd máskor óvatosabb leszel!

Köszönöm!



2014. aug. 23. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Kuka,sajnos....esetleg tedd félre és majd a jövőben talán lesznek olyan dolgok amivel meg lehet menteni.
2014. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!