Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Arc s-ről vélemény?

Sony Xperia Arc s-ről vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni anyukámnak egyet!Kérdéseim:Menyit bír az aksija,camera milyen minőségű,vannak dolgok rajta amik szinte az összes legyártott darabon egy idő után megjelennek?Köszönöm!
2014. aug. 24. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MrJohny26 válasza:
Nekem két évig volt, elvoltam vele, vigyáztam rá de hiába. Tokban tartottam mégis az akkufedél aljáról elkezdett lepattogni a festék, fent az érzékelőnél olyan vékony a műanyag hogy kb. a második hét után elrepedt. A kijelzőt a gombok felett elengedte a ragasztó és csak felül a szalagkábel tartotta hogy ne essen ki. Az akksi jó esetben kibír egy napot, de ha nyúzzák, felet se. Nem csinál szép fényképeket, nagyon szemcsés és néha homályos is. Mellesleg irtó lassú lett a végére, nagyon kevés a belső memória, akadozik a zenelejátszó stb. Mindent összevetve én nem ajánlom, nagyon megutáltam a végére, de nem csak a telefont hanem az egész gyártót is. Ezért váltottam Samsungra, amit azóta is imádok.
2014. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!