Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP vagy Samsung...

Sony Xperia SP vagy Samsung Galaxy S II?

Figyelt kérdés
A két telefon között hezitálok. Az SP kicsit gyorsabb, a kijelzője nagyobb és szebb, de az S II-nek 2 MP az előlapi kamerája (ami nálam számít) és jobb videókat készít. Szóval, szerintetek melyik érné meg jobban?

2014. aug. 24. 09:24
 1/5 anonim válasza:
Teljes mértékben a Sonyra szavazok, nekem is Sony Xperia SP-m van....a legjobb telefon! Ha szeretsz fényképezni, videózni stb. (szerintem) a legnagyszerübb választás! Plusz, hogy a Samsungok rengetegszer kötnek ki a telefonjavítókban/visszaküldik őket.(ezt személyes tapasztalatból mondom)!
2014. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csakis a Samsung. Az elso nem tudom miről beszél tiz eve hasznalok Samsungokat (most éppen egy S3-at) de soha egyiknek semmi baja nem volt!! A Sonyt viszont szidják mint a bokrot ismerőseim. Felesleges kiirni ilyen kerdeseket osszeugrasztva a nepet, ugyis mindenkinek más jön be.
2014. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2


Ember, ne legyen már ekkora rózsaszín köd a szemed előtt a Samsung iránt... 3 éves telefon az S2, az SP meg tavalyi. Valamit jóval erősebb is a hardvere az SP-nek, mint az S2-nek... Ne beszélj már baromságokat, még a végén hülyének néznek.


Egyértelműen az SP a nyerő!

2014. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

SP a nyerő. Tavaly márciusi teló.

S3-al van párban. Van olyan erős mint az 4 mag ide vagy oda.

2014. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az SP, a galaxy-k sajnos sokszor belassulnak, és igen szervizben kötnek ki egy idő után!
2014. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!