Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ugyanazon hiba esetén van-e...

Ugyanazon hiba esetén van-e lehetőségem kicseréltetni a készüléket garanciában?

Figyelt kérdés
E-Digital-nál rendeltem neten egy mobiltelefont Pik-Pak pontos átvétellel. A hangszórója meghibásodott és visszavittem garanciában amit meg is csináltak, de 1 hónappal később ismét ugyanez a problémám van vele. Megint vissza fogom vinni, de tartok tőle, hogy ez a probléma újra és újra elő fog jönni. Ez persze csak feltételes mód. A kérdésem az, hogy lehetséges-e valahogy kicseréltetni a telefont egy másikra (van-e erre valami jogszabály X javítás után), vagy addig járok vele szervízbe, amíg le nem jár a garancia, és utána saját költségen kell újra meg újra megjavítatnom. Nem beszélve arról, hogy a javítás ideje alatt nincs telefonom!
2014. aug. 24. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Régen volt ilyen szabály, de már nincs. Viheted szervizbe örökkön örökké. Így jártam én is egy hulladék sony mobillal. Mehetsz a békéltető testülethez vagy a bíróságra...
2014. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3 javítás után kérhetsz MÉLTÁNYOSSÁG-ból cserét, mert csalódtál a márkában és jelentős többletköltséggel jár neked, hogy folyton szervizbe kell leadni.


Persze el is utasíthatják.

Telekom szokott rendes lenne 3 javítás után de edigitalt nem ismerem.

2014. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Visszavittük a telefont, mondtuk, hogy ugyanaz a baj, ami múltkor, és az eladó magától felajánlotta, hogy le lehetne vásárolni az összeget. Mikor írta a jegyzőkönyvet, beleirattuk, hogy cserét kérünk. Most várjuk, hogy mit mond a szervíz.
2014. aug. 31. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!