Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 630 vs. Xperia L,...

Nokia lumia 630 vs. Xperia L, ugyanolyan áron?

Figyelt kérdés

ez a két lehetőség van nem kérek másikat!

netezés, zenehallgatás, fényképezés, filmnézés a fő szempontok. ugyanannyiba kerülnek, nem tudok dönteni.



2014. aug. 25. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
+1 lumia
2014. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A nyers adatok alapján Xperia L a jobb, de a régebbi modelljeikről (köztük az L-ről is) nem sok jót lehet hallani. Én is inkább a Lumiát választanám.
2014. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor az xperia kilőve..

LG L70 esetleg, ez egy kicsit olcsóbban van.. nem tudok választani. Ez androidos, a nokia viszont sokkal erősebb

2014. szept. 8. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól még nem veheti fel a versenyt az LG-vel.
2014. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Nekem Xperia L van már lassan 1 éve. Gondom még nem volt vele,szervízben sem volt. Azt írták róla hogy a kamerája nagyon menő lesz,erre lesz fókuszálva a telefon,de nekem annyira nem nyerte el a tetszésem.Nem rossz,de olyan átlagos,nem emelkedik ki semmivel a többitől.Maga a telefon kinézete praktikus mert kicsit meg van hajlítva,így nagyából felveszi a zsebem formáját.Ha nem nagyon játszok rajta akkor estére olyan 30-50 %-nál szokott lenni a töltöttsége,de ez függ attól hogy mennyit használom.Már le ejtettem párszor,elég strapabíró,csak az oldalán észlelhetőek az esések nyomai.Összességében jó telefon,középkategória.
2014. szept. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a fórumozó még SP-ből is a legrosszabbat fogta ki.
2014. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!