Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen program Androidra?

Van ilyen program Androidra?

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek ami megmutatja az akku elhasználódásának mértékét, úgy mint a laptopoknál.

#program #Android #akku elhasználódás
2014. aug. 27. 11:46
 1/3 Enajjer válasza:
Up! Ez engem is érdekelne :) Most van egy S2-m és nem tudom, hogy a rendszer eszi meg reggelire az aksit, vagy valóban az aksival van gond...
2014. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Enajjer válasza:
A Battery Calibration-t emlegetik külföldi oldalakon, de pl ubuntu-n meg tudtam nézni laptopon. Mivel az android is linux alapú, hátha van valami más cucc is, várjuk meg a többieket :)
2014. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az akkumulátorhasználatnál látszik, hogy a rendszer vagy valamelyik alkalmazás fogyaszt sokat, vagy az akku gyenge. Az akku elhasználódását megállapító alkalmazásról egyébként nem tudok.
2014. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!