Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 920-ra telepítette...

Nokia Lumia 920-ra telepítettem windows 8.1-et és gyorsabban merül miért van ez hogyan tudnám kiküszöbölni ezt a problémát?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A beállításokban kapcsold ki az LTE hálózatot csak HSDPA legyen, ezzel nyerhetsz sokat, főleg olyan helyen ahol egyszer van LTE egyszer meg nincs.
2014. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2014. aug. 28. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, a szoftverfrissítés nagyon nem befolyásolja az akkufelhasználást, egyszerűen a beállításokkal tudod csökkenteni ezt, például leállítod a skype, mesenger, email értesítéseket, kikapcsolod a Bluetooth ot, a wifit ha nem használod, lennébb veszed a fényerőt, kevesebb animációval terhelet a lezárt képernyőt illetve a menüt, takarékos üzemmódot használod, bezárod a háttérbe futó alkalmazásokat, kikapcsolod a rezgést. Jelenleg Ennyi tipp jutott eszembe, ja s az nfc t is kapcsold ki, meg ha mg van feleslegesen működő funkció. A másik tippem az akkumulátorral hogyha van pénzed rendelj egy kisegítő akkumulátort, én is vettem egyet és buszon is meg rengeteg helyzetbe jól szokott működni. Csak olyankor arra figyelj hogy ha azzal töltöd közbe ne hásználd a pót akkut, mert úgy hatékonyabb. Remélem segítettem :). Ha akarsz veni pótalut írj rám s segítek kiválasztani milyet vegyél.
2014. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elnézést a hibákrt, telefonról írtam.*
2014. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!