Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apumnak keresgelek egy okostel...

Apumnak keresgelek egy okostelefont, aminek az aksija hosszabb ideig birja es viszonylag strapabiro, otletek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat hasznalja a telefont, egesz nap telefonal es jo aksi kellene, hogy sokaig birja. Emelett strapabiro kellene, hogy legyen, ne menjen meg ha esetleg egyszer leejti. Es nagy betukkel irjon mindent (bar amennyire tudom, ezt mar mindegyik telefonon be lehet allitani). Sokat segitenetek az otletekkel. A szolgaltatoja a Nokia Lumniat ajanlotta neki, de amennyire olvastam a visszajelzeseket, nem a legjobbak...
2014. aug. 28. 14:41
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem az Xperia Go lenne a legjobb választás.

2014. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
caterpillar b15 való erre
2014. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Caterpilar b15 szerintem is
2014. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!