Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen az LG G2 mini? Megéri...

Milyen az LG G2 mini? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Mostanában szeretném lecserélni a régi androidos telefonom és az LG G2 mini nagyon szimpatikus. Volt már Sony és Samsung telefonom is, de mindkettő 1,5-2 év alatt feladta a szolgálatot. Erre számítsak az LG-nél is?

2014. aug. 28. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Háát. Árban elfogadható. De az hogy nincs értesítési led. Szánalmas!
2014. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is kardomba dőlök az értesítési LED hiánya miatt :D

Nekem is nagyon tetszik, most szemezek vele. T-nél csak 53e Ft.

Viszont én is utálom, hogy az eddigi androidos telóim 1,5-2 év után már hullaszagúak voltak, ezért nem tudom, jó ötlet-e megint beruházni egyre.

Még a Lumia 625-ön gondolkozom (csak ez elég drága a tudásához képest) meg a 730-on, ami még nem jött ki, de nagyon jónak ígérkezik.

2014. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az Iphone meddig bírja? A tesómnak van egy a legelső típusból, annak még minden funkciója működik, az akku se rossz és a rendszer sem lassú. Vajon a többi (az újabb típusok) is ilyen sokáig bírják vagy ez csak mázli a javából? :D
2014. aug. 28. 19:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, az iOS nagyon jól optimalizált, ráadásul sokáig adnak támogatást a készülékekre. Szóval még ha gyengébb is lesz valamivel, nem lesz használhatatlan 2-3 év múlva, mint a legtöbb androidos. Valószínűleg ez jellemező a Lumiákra is, azért gondolkozom ezen is :)
2014. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lumia inkább ios-ra hasonlít. Zárt rendszer hosszú támogatással.
2014. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, így értettem, csak kicsit hülyén fogalmaztam :)
2014. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, úgy más! :)
2014. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Analóg válasza:

Első androidos telefonom. Hihetetlenül egyszerűen kezelhető, leírás nélkül is könnyedén elboldogultam minden beállítással. Kezelhetősége is lefogadható. Játék szempontjából nem ismerem, de egyéb funkciók jók rajta.

De...

A beharsogott knock-code képernyőzár tényleg szuper, csak épp a hátoldalon levő ki-be kapcsoló gomb feloldja minden kód nélkül a zárat. Akkor minek ez a sok szoftveres flinc-flanc, ha hardveresen meg lehet kerülni? S nem mellesleg a mérete miatt választottam zsebtelefonnak. Ez a hátlapi gomb megnyomódik, s mire előveszed készített vagy 150 fényképet a fekete zsbedről, vagy épp átrendezte az ikonokat, telepített pár APP-ot, stb. Nincs mentség, az LG-nél az volt a válasz, hogy "Ja, akkor kell egy tokot venni hozzá!" Köszönöm. Ami szép és jó tok pl. a nagytestvérhez (G2), az a minihez nem elérhető (Pl. Spigen Slim Armor), csak a gagyi szilikontokok, vagy a női cicomásak. Valóban klasz telefon, de a kiegészítőkből ítélve női, vagy gyerektelefonnak készült? Megfordítva a férfiaknak nem jár már zsebtelefon, vagy mindenki Iphone-t vegyen?

2014. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet megkerülni. Ha be van állítva a knock code (az, hogy kétszer rákopogsz a képernyőre, az nem az. Ez sima kód nélküli ébresztés...), akkor nem tudod feloldani a hátsó gombbal, csak megjelenik a lezárt képernyő, és a keretbe kéri, hogy kopogd be a kódot. Amúgy ha megnézed a beállításokban, ezen kívül még van egy csomó más lehetőség a képernyő feloldására.

Nálad nyilván nincs beállítva kód, ha lenne, akkor a hátsó gomb megnyomására nem kapcsolna be a telefon, és nem csinálna egy rakás képet a zsebedről ;)

Viszont abban biztos vagyok, hogy az ikonokat nem rendezi át, és nem telepít appokat. vagy ha igen, az szoftveres gond, mivel ezeket a hátsó gombbal nem lehet irányítani.

2014. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!