Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás, vagy...

Lustig kérdése:

Van olyan alkalmazás, vagy nyakatekert lehetőség a google térképen, hogy előre le mentsem magamnak offline a dolgokat, és pl ha hívnak, v én kilépek, akkor nem veszik el az útvonal?

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs a közelemben okostelefon, de úgy emlékszem, hogy offline is működőképes volt a térkép. Legalábbis úgy emlékszem, amikor egyetlen egyszer használtam és nem volt net a telefonomon.
2014. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen van ilyen lehetőség, megnyitod a google maps-et és rámész arra a helyre a térképen ( rádobsz egy piros jelölőt) és annak a beállításainál ott van hogy "save map to use offline" opció.
2014. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megcsináltam amit mondtál, ezt adja ki: "Menti a térképet? !Térképrész nem érhető el!
2014. szept. 1. 16:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Régen egyszer vki mesélt egy programról, ami lementi a google térképet, és én adhatom meg milyen részletességgel (így nő a fájl mérete). Persze most mikor megkérdeztem már nem emlékszik. Tényleg van ilyen program?
2014. szept. 1. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!