Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítsem Sony Xperia SP...

Frissítsem Sony Xperia SP telefonom 12.1. A. 0.266 verzióra?

Figyelt kérdés

2 napja van meg az új telefonom. Tegnap este felajánlotta, hogy frissíthetem erre, de olvastam olyanról, hogy hibás az új verzió, aztán, hogy javították, stb. Ez most már a javított? Telepíthetem? Nem lesz hibás?

Én azt tartanám logikusnak, hogy a régi hibás verziót nem ajánlja már fel, de ki tudja.

Ha nem ez a jó, akkor mire frissítsem?

Köszönöm a válaszokat!



2014. szept. 1. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A sony nem tud normális szoftvert csinálni,úgyhogy ha eddig jó akkor én nem frissíteném a helyedben.
2014. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Értem, azért várom mások tapasztalatait, véleményét a dologgal kapcsolatban.

Ha végül úgy döntök, hogy hagyom így, akkor hogyan tüntessem el ezt a felajánlást, mert folyton kint van felül az információ sávban...

2014. szept. 1. 09:54
 3/12 Wadmalac ***** válasza:

Független, Telenor, T-kom, Vodafone?

Mert a szolgáltatók is belekotorásznak a frissítésekben, nem mindegyikkel van gond.

Tény, hogy a 4.3 némelyik esetben SP-n akad, de tudtommal a gyári függetlenek módosítatlan rom-ja nem bugos.

A márkasoviniszták sommás és ezért sosem megalapozott véleményét meg xard le magasról.

2014. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A telefon maga független, media marktos.
2014. szept. 1. 11:18
 5/12 A kérdező kommentje:
És akkor így ebben az esetben jobb vagy roszabb lehet az eredmény? Csináljam vagy ne csináljam? :)
2014. szept. 1. 11:20
 6/12 Wadmalac ***** válasza:

A 4.3 funkciók szempontjából mindenképpen jobb annál a 4.1-nél vagy 4.2-nél, amivel vetted.

Frissíteni mindenképpen érdemes, ha van is vele gond, úgyis jönnek majd a bugfixek.


A Z-men a 4.4 frissítéssel nem voltam elégedett, még nem tökéletes a bugmentesség.

Én kicseréltem az Existenz főzött 4.4.2-re, most tökéletes.

2014. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2014. szept. 1. 11:30
 8/12 Koplárovics Béci ***** válasza:

Igazából 12.1.A.1.207-re kellene frissíteni, mivel az a legújabb hivatalos rá. Nekem nincs vele gondom, nem akad meg ilyenek.

9mm szerint csak a Samsung van a világon, tehát Sony témában teljesen inkompetens.

2014. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

:D

Ha pc-n frissítem, gondolom ki lehet ezt választani, mert telefonon jelenleg ezt az egyet ajánlja fel.

És köszi!

2014. szept. 1. 12:03
 10/12 Wadmalac ***** válasza:
Lehet, hogy OTA-ban még nem elérhető.
2014. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!