Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket éri...

Hubeyka kérdése:

Szerintetek melyiket éri megvenni a legjobban? Samsung Galaxy S5, iPhone 5S vagy Sony Xperia Z2?

Figyelt kérdés
Új telefont akarok venni,de nem tudom eldönteni melyiket vegyem a 3 közül.Kérlek segítsetek

2014. szept. 2. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A Samsung egybol kiesik, igaz, jelenleg a Samsung csucskategorias telefonja, de a masik kettohoz kepest alul marad. Jelenlega Z2 es az iPhone 5s a ket legjobb telefon a piacon (talan a HTC One M8 rughat meg labdaba mellettuk). A kerdes, hogy androidot vagy iOS-t szeretnel, illetve a meretben is eleg nagy a kulombseg, mert nagyon nem mindegy, hogy 4 inches (iPhone) vagy 5,2 inches (Z2) telefonod van. Jelenleg mindket telefon elbir minden jatekot es hasonlokat, szoval itt nem igazan van mit mondani, a Sony-nak 20 mp-s kameraja van, az iPhone-nak pedig "csak" 8mp-s, viszonta mp nem feltetlenul jelent szebb kepeket, maradjunk annyiban, hogy mindketto szep kepeket es videokat keszul. Az iPhone "kulonlegessege" az ujjlenyomat olvaso a Sony Z2 pedig vizallo, mindketto hasznos, te tudod melyiket tudnad jobban kihasznalni. A legfobb kerdesek meg mindig azok, hogy Android vagy iOS illetve 4inches vagy 5,2 inches kijelzo. En szemely szerint a Sony-t valasztanam, mivel az Androidot jobban kedvelem, de ez izles kerdese. Ha megis az iPhone-t valasztanad szerintem meg varj egy picit, mivel pontosan egy het mulva (szeptember 9.) fog megjelenni az iPhone6, ami valoszinuleg oktoberbe vagy max novemberbe elerheto lesz Mo.-n is, szoval akkor valamivel olcsobb lesz az 5S, de ha megengedheted magadnak, akkor megveheted egybol az iPhone6-ot is.
2014. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én személy szerint az iPhone-nak több hasznát tudnám venni,de azt nem értem,hogy a Sony Xperia Z2 4 magos,2.3ghz-es processzorral és 3gb rammal hogy nyújt körülbelül ugyanolyan teljesítményt mint az iphone 5s 2 magos, 1.3ghz-es processzorral és 1gb rammal?
2014. szept. 2. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy hogy az iOS Jobban van optimalizálva a telefonra, azaz ha kevés a hardver de jól van optimalizálva(iPhone) az felér egy nagyobb hardverrel ami kevésbé van optimalizálva(sony stb androidos telók) és igy.

Vágenzi?

És amugy én is iPhone mellet döntenék, ahogy azt előttem is mondták a méret miatt.

Ha meg csúcskatgóriás Android kell kis mérettel akkor a Sony z1 compact 4,3inch.

2014. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zakathol ***** válasza:

Nem csak az optimalizáció miatt erős az 5s.

A processzor architektúrája fejlettebb, és ezzel a számítási kapacitása kb a gyengébb 4 magos cpukéval egyenlő.

2014. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
S5-öt ajánlanám, tény, hogy az Iphone-nak jobb lett az új lenyomat baszása, de kb ennyiben jobb. Egyébként nézz utána véleményeknek, nekem most fog megjönni az S5-öm. Iphone-t meg próbáltam, és hááát...
2014. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a galaxy S5 az iPhone 5s-hez viszonyítva szar
2014. szept. 3. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza vn a mögöttem lévő válaszolónak ( nem kérdezőnek) Tényleg S5 éri meg. Ha nem akarsz akadost ios való. Első válaszoló basszon ki, hogy esne már egyből ki? Sony gyengébb mint s5. Ne idegesíts! És S5 éri meg legjobban. Ha z2 kell neked azt még megbánod....
2015. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!