Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem reagál a telefonom...

Miért nem reagál a telefonom érintőképernyője semmire?

Figyelt kérdés
van egy Orange yomi telefonom,amit multkor sikeresen beleejtettem a vcbe..Kiszáritottam,és a száradás után pár óráig volt olyan,hogy nem reagált a képernyő semmilyen érintésre,de ez megoldódott akkor,amikor visszaraktam a sim kártyát.....müködött rendesen,semmi baja nem volt,egészen máig,amikor is lefagyott,én meg kikapcsoltam,és amikor visszakapcsoltam ,akkor már nem reagált semmire,csak a felső (kikapcsoló) és az oldalsó (hanggerőváltoztató) gombok müködnek..nincs pénzem kicseréltetni,és kicserélni sem tudom ..mit tegyek ?:(

2014. szept. 2. 14:14
 1/5 Tengor ***** válasza:
Vegyél tőle érzékeny búcsút! Valószínűleg felületes volt a kiszárítást és a bennmaradó víznek idáig tartott, amíg kikezdett valamit, amit nem kellett volna.
2014. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ne mar :(
2014. szept. 2. 14:39
 3/5 A kérdező kommentje:
az elfelejtettem irni hogy közvetlen azelott mielott lefagyott volna,leejtettem..valami elmozdulhatott? és amőgy ciki ezt bevallani de pottyantosba ejtettem ... ..vizzel le sem mostam,csaqk egy nagyo kevés házi pálesszal fertőtlenitettem le
2014. szept. 2. 14:45
 4/5 Tengor ***** válasza:

Áhhh, hát végül is az elejtés egész elhanyagolható tény.

Vidd szervizbe, aztán majd ott bevizsgálás után mondanak valami okosat. Ha szerencséd van egy új telefon árának töredékéért javítható.

2014. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerviz. Amugy zarojelben, ha igy hasznalsz egy telot (vizbeeses, leejtes), miert varod el hogy sokaig tartson? Kovetkezo telonak valami strapatelot javasolnek.
2014. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!