Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem vette le a kártyámró...

Miért nem vette le a kártyámról a mobilnetet?

Figyelt kérdés
lement a pénz és a net a domino kártyámról és újra feltöltöttem 2500 ft-al ,de valamiért nem vett le belőle a mobilnet. kevéssel töltöttem fel vagy mi lehet a baj?
2014. szept. 2. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
mi honnan tudjuk? te tudod, milyen árú netcsomagod van.
2014. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megújul? Be van állítva?
2014. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

domino netplusz L dijcsomag van beállítva, már fél éve használom, de mindig levette a pénzt egyből a mobilnetre

de most valamiért nem

2014. szept. 2. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ami késik nem múlik :D
2014. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
le kéne egyébként vennie. ha be van kapcsolva, és felfüggesztik, akkor amint lesz pénz, újra aktiválódik. szerintem ha van időd(:D) hívd fel az ügyfélszolgálatot, és kérdezz rá, vagy ha használod a webes felületet, ott meg lehet nézni, aktív-e.
2014. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mobilszolgáltatással kapcsolatos kérdésekben soha nem szabad felhívni az ügyfélszolgálatot. Sokkal hasznosabb, ha itt kérdezgeted, hogy mi a farok van a mobilneteddel.
2014. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!