Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb az Iphone 4s...

Melyik a jobb az Iphone 4s 8GB, galaxy S4, Galaxy S3, galaxy S4 mini, Galaxy S3 neo, huawei ascend P7, galaxy S5 mini, xperia Z1, xperiaZ1 compact föleg játékra és zene halgatásra kéne ezért kérdem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Z1
2014. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szubjektív. Az én véleményem:

Ha csak ezekből a telefonokból akarsz választani (ezt azért írom, mert szerintem még az élvonalhoz tartozik az LG G2, G3 és ezek változatai is), akkor ebből a 3 legjobb telefon általánsan a:

Samsung Galaxy S4, Sony Xperia Z1 és a Huawei Ascend P7.

A játékra mindhárom megfelelő, de a zene miatt szerintem a Huawei kiesik (még van hangzás terén hova fejlődniük), így marad az első kettő.

Én viszont ebben már elfogult vagyok, mert Galaxy S4-esem volt míg egy LG G3-asra nem cseréltem és tudom, hogy reccenés nélkül elment rajta minden játék és még legalább 1-1,5 évig el is fog.

De ha nem lett volna és most kellene döntenem, akkor is az S4-est választanám, mert a Z1 egy generációval az S4-es előtti modell, az S4-essel a Z2-t hozta ki közel egyidőben a Sony.

S5 minit meg azért nem választanám, mert hiába az egyel frissebb model "kistestvére", azért tudásban elmarad az S4-estől.

Szóval én az S4-est választanám a te szempontjaid és a tudásuk alapján és szintén egy szubjektív dolog, de nekem küllemre is nagyon bejön még ma is, szerintem pl szebb mint az S5-ös, de ezt már mindenki maga döntse el. :)

2014. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok kösz
2014. szept. 2. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!