Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s, Sony xperia z vagy...

Dobaijus kérdése:

Iphone 4s, Sony xperia z vagy Samsung Galaxy s4?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb telefon? Azt akkarom tudni h megbízható e fagyás gyorsaság extrak ...
2014. szept. 3. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A xperia Z meg a Galax s4 ellenfele inkább a iphone 5.

Nem a 4S az már 3éves telefon.

De ezt te tudod magadnak melyik kell, iOs az stabil ez tény, viszont nem tudsz belepiszkálni, alakitani formálni stb... zenéket iTunes-al kell meg ilyenek , cserébe kapsz egy stabil jól optimalizált rendszert.

Android: Már a mai telefonoknál azse fagy de azért a iOS még akkor is stabilabb, viszont itt a telefon ugymond a "saját stilusodra" formálhatod , alakithatod stb... zenéket csak ráhúzod és kész, játékokak és különféle app-okat telepithetsz külsö forrásból egyszerűen (pl: számítógépről)

ezért android az nyitotabb és sebezhetőbb is ezért fagyhat esetleg ujraindulhat.

Ezeket iOS-nál nemigazán lehet de ezért is stabilabb.

Mindennek megvan az ára :DD

De ha egyébként véleményt kérsz akkor én a helyedbe az iPhonet venném.

Mert én nemvagyok belepiszkálós tipus szval engem hidegen hagy, xperia vizálló de ez se érdekel mert egy telómat se áztattam el soha, nem most fogom elkezdeni.

És iphoneból is az 5 vagy az 5S-t venném. A 5C-t azért nem mert ez a műanyag hátlap sztem ocsmány és gagyi. Viszont az 5snél mind2 olcsóbb, szval ha fémházas kell 5C áráért vagy olcsóbban akk sima 5.

az i4S meg az iOS8-at megkapja és utána nemkap több szoftver frissitést ezlessz az utolsó, viszont a 5,5c,5s még minimum 2-3évig kapja a frissítéseket, ezért se vennék 4S-t.

Bocsi h sokat irtam, csak utálom mikor énis kiirok valamit pl ilyet mint te és kapok egy olyan választ h Sony z1, de azt nembirja odairni h miért-.- :D

2014. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
iphone
2014. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szifont nemvennék, nemtudom mi abban a jo de egyik ismerősömnek volt még anno a 3-as ah. nejött és folyton összeesett a rendszer ugyh. igy 3 xperiam volt most is az van egyikre sem panaszkodhatok
2014. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!