Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1magos proci, és 512MB Ram...

1magos proci, és 512MB Ram kevés egy telefonba igaz?

Figyelt kérdés

[link]


nagy telefon keresésben vagyok,és ezek az adatok sztem kevesek.szeretnék netezni,esetleg skypolni rajta.ilyen adatokkal biztos nem lehet gyors egy teló,jól sejtem?



2014. szept. 4. 05:52
 1/5 anonim ***** válasza:
amit leírtál arra jó de másra nem
2014. szept. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
konkrétan mi másra használná az ember?mire gondoltál? nem volt még soha érintős telefonom,mert ozdkodtam tole,de tartani akarom a fejlődő világgal a lépést.főleg amiatt féltem,ha leesik nem birja ugy mint egy klasszikus telefon.csomo mindekinél látok betört képernyőket,hát nm vmi csábitó. na szóval,konkrétan ki akarom zárni a kevés ramos,magos adatokat keresésnél.azért kérdeztem melyik az amelyiktől már jó.
2014. szept. 4. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Mire használná az ember, ez egyénfüggő.

Pl ez amikre használnád egy gyengébb is megfelel mert netezni lehet egy Noki 3310-esen is :D

de lehet gyors a teló ha jó az internet, nekem sony j-m van, a tiednél rosszab, de 3G nettel is első osztályú nekem.

De ez is egyénfüggő.

Viszont sokan szeretnek a telefonon játszani, a "komoly" 3Ds játékokkal amik mostanság már PC-szinten vannak majdneem.

És ahoz azért kell hardver h futtasa, de ha te csak netezni akarsz és nem játszani akkor neked nemfog csalódást okozni.

Bár azt hozzátenném hogy én Androidból nemvennék se alsó, se középkategóriást mert azok egy idő után akadni fognak neked ami tapasztalatom szerint "enyhén" idegfeszítő.

Ha ilyen árba kell gyors stabil telefon akkor drága barátom te neked a nokiás wp-s telefonok valóak, mert stabil gyors nemfagy és itt egy alsó/közepkategóriás se fog fagyni mert a rendszer jól van optimalizálva.

Ugyan ez a helyzet az iPhonok nál csak azok piszok drágák de jó a rendszerük, wp meg ugyan ez csak olcsóbban sokkal sokkal olcsóbban.

Szval ink wp-s telókat nézd meg hidd el skype meg nethez ilyen árba ez a legmegfelelőbb!! :)

2014. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem elég, ez a legolcsóbb, amit lehet ios használni, teszt is van róla:

[link]

[link]

2014. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

végre,utolsó köszi a konkrét választ :) azért a többinek is.. a huawei-ek nagyon tetszenek . csak a 3 mp kamera édeskavés. épp egy ilyet néztem ki:

[link]

minimum 5-ös kell,ennek az előlapi az,ami kell,mert jó móka magunkat fényképezni miközben látjuk a képet. :) sima kamerája 8mp, 4magos,1024 mb RAM ,android,ami nem biztos h jó,ahogy mondjátok,én nem tudom mert soha nem használtam még érintőset, vaku,mp3, fm radió alap, bár utobbit meglepő módon nem mindig találni ezekben a drága telefonokban.. wifi,bluetotth szintén kell,talán a gprs is. hdmi külön öröm lenne,de ez sajnos nem minden telefonban található. azért is nehéz telefont találnom,mert ilyen sok elvárásom van. bár hosszadalmas a keresés,és nem vagyok egy profi felhasználó,de ha már egyszer skypolni szeretnék,meg ilyenek,és ezért sok pénzt kiadnék,elvárom h a vásárolt dolog jó minőség legyen :)


köszi h elolvastatok

2014. szept. 4. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!