Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy ace erre jó még?

Galaxy ace erre jó még?

Figyelt kérdés
Internetezésre jó ez a telefon? Tudom régi. De én ilyet szeretnék.. Most LG Optimus 2x em van ez egy katasztrófa.. Tudom az Ace gyengébb de netezésre /hívásokra jó még?

2014. szept. 5. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az Optimus 2x neked katasztrofa, akkor nagyon nem ajanlom, hogy Ace-t vegyel, mert az lenyegesen roszabb. Ismerosi koromben van 3 embernek, minegyik panaszkodik ra. Lehet kicsit dragabb, de egy Nokia 520-al szerintem sokkal jobban jarnal.
2014. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nokia 520 kezd elavulni. az LG nekem miért katasztrófa? Nos

a kijelzője vibrál. Rommolgatnom kell havonta vagy 5x mert nem jó lefagy lassú akad. Nem lehet felvenni ha hívnak.Semmit nemtudok rajta csinálni szinte. 6x volt szervízben abban a hónapban mikor vettem. Nos számomra csalódás volt sajnos...

2014. szept. 5. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre még jó az Ace.

Nekem is volt 3 évig és semmi baja nem lett sosem az aksi gyors merülésén kívül.

2014. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kérlek ne vegyél!!

Értem tedd meg hogy nem veszel!!!

Nekem is ilyenem van. Nem túlzok, fél év alatt elromlott, de akkor még csak olyan hibái voltak, hogy nem tudtam SMS-t írni, nem csatlakozott sose a wifire:D Ezek alap dolgok ez soha nem megy:) Nem is lehet vele semmit csinálni. aztán 1 és fél év elteltével már telefonálni se lehet mindig, wifire nem csatlakozik, sms-t nem lehet írni, felrakom töltőre, feltölti és (NEM TÚLZOK ESKÜSZÖM) 10 perc alatt lemerül.

Szóval KÉRLEK, ne vegyél Ace-t.

NENENENENENENENENENE:D

és ezt a te érdekedbe mondom!!!

2014. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!