Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek amikor kijön az...

Szerintetek amikor kijön az iPhone 6, akkor az előző készülékeknek 5,4, stb. le fog esni az ára egyből? és ha igen kb mennyivel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem engedhetem meg magamnak hogy most 5S/C-t vegyek (még 4S-t se) újonnan ezért kérdem hogy mennyivel fognak olcsóbbak lenni kb és ahogy kijön rá 1-2 hétre le is viszik az árakat vagy beletelhet 2-3 hónapba is hogy a régebbi típusok olcsóbbak legyenek?

2014. szept. 6. 08:55
 1/6 Saavedro ***** válasza:
66%
Gondolom amikor feljelentkeztél ide, elolvastad a szabályzatot, amikor kiírtad a kérdést, megnézted, van e hasonló kérdés már feltéve, stb. stb.
2014. szept. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zakathol ***** válasza:
62%

Nem fog érdemben esni az ára egyik típusnak sem. Sőt. Azon se lepődnék meg, ha az 5s gyártásának leállítása után felmenne a használtpiaci ára a kisebb kijelző miatt (és most feltételezem amit nem lehet biztosan tudni, hogy a 6 nagyobb lesz)


De a lényeg az első mondatom.

2014. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Saavedro ***** válasza:
2014. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az apple árképzése eltér a többi cégtől, nem értékel le terméket, inkább bezúzza a megmaradt készletet,

ez egy prémium termék, itt nincs kiárusítás


most is az új telefonok érkezésekor egyszerűen kivezeti a régieket (4s, 5s)

ha olcsón akarsz venni 4s-t akkor most vegyél mert később már nem lesz (csak használt)

2014. szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó: pont írta, hogy csak használtat engedhet meg magának.


a választ meg már leírták, de ha felnéznél egy apróhirdetéses oldalra, akkor meg is látnád a lényegét. ott az 5S, ami 130-140ért lehet kapni, egy 5-öt 85-100-ért, egy 4S-t meg durván 55-65ezerért(most 16 gigásokat mondtam)lehet kapni. erre rájön majd az új iPhone, ami 200ezer felett fog nyitni. ebből tök jól kivehető, hogy akkora árkülönbség, hogy egyik modell sem befolyásolja a másikat, nem nyomják le egymás árát...tehát csak az a néhány ezer Ft általános értékvesztés hatására csökkennek az áraik a használtpiacon.

2014. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#6: viszont sokan lesznek, akik lecserélik meglévő iPhone-jukat egy újra, így használtpiacon megnövekszik a 4S/5/5s modellek száma -> idővel csökkenni fog az ára.

Én tavaly váltottam 5s-re, akkor 16 gigás iPhone 4-emet 55-ért adtam el. Most ennyibe kerül egy 4S - láthatod, hogy nem azonnal csökkent az ára. Tehát ha olcsóban akarsz 4S-t venni, várhatóan még egy fél évet várhatsz...

2014. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!