Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z, LG G2, Huawei...

Sony Xperia Z, LG G2, Huawei Ascend P7, Samsung Galaxy Note 2? Melyiket érdemes megvenni most?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bár a memóriája nem bővíthető, de ezt leszámítva egyértelműen az LG a legjobb!
2014. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A memória bővíthetőség nem nagy dolog számomra nem szoktam annyira tele pakolni a telefonjaimat, hogy megteljen ez a számomra rengeteg hely :)

Most kb. 90 ezerért meglehet venni vajon fog még ez lejjebb kúszni kb 3-4 hét alatt?

És mindenben jobb az LG? Sebességben, böngészési élményben, fotózásban, minőségben, akku időben is?

2014. szept. 7. 17:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindegyikben 2 GB ram van, viszont a processzora abszolút a leggyorsabb és a kamera felbontása is a legnagyobb ezek közül. A 3000 mAh akksi alig marad el a Samsung 3100 mAh-esétől, viszont sokkal nagyobb kapacitású, mint a másik 2. Ha nem annyira szempont, a Sony a legolcsóbb, de ugyanakkor a leggyengébb is közülük, viszont az egyetlen, ami víz-, csepp-, és porálló.

De hogy jobban átlásd, hasonlítsd össze őket:


[link]

2014. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazából nem jellemző rám, hogy eláztatom a telefonjaimat hálisten' (kopp-kopp) még egyszer sem ázott be telefon a kezemben, por sem került bele, ha olyan helyen vagyok úgy is van nálam mindig egy válltáska akkor max. abba bele teszem ott úgy is védve van mindentől.

Köszönöm szépen azt hiszem döntöttem :)

Hátha minimálisan esik még kicsit az ár is addigra :)))

Ment a zöld kéz

2014. szept. 7. 18:22
 5/11 F.S.G. ***** válasza:
66%
Tapasztalatból beszélek g2 telom van és semmi probléma sincs vele a vakulya az gyors nagyon gyors maga a telefon nagyon szép nagyon nagy én csak azt tudom mondani hogy ilyet vegyél ha nem ilyet veszel szerintem megbánod
2014. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na, örülök, hogy sikerült dönteni! :) És milyet veszel?
2014. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a Galaxy Note 2-t vagy a G2-t.
2014. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az LG mellett döntöttem :)
2014. szept. 8. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem fogod megbánni. :-)
2014. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És a Samsung Galaxy Note 3 Neo? :DDD
2014. szept. 8. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!