Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s 8gb-s elég?

Iphone 4s 8gb-s elég?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy 4s-t, és nemtom hogy a 8gb-s elég lenne e mert félek hogy nem, viszont 16-ost nem akarok mert az már drágább, csak facebook, messenger, viber, instagram, és ask lenne rajta biztosan, de nemtom hogy rendszerrel együtt mennyi helyet foglalnának ezek a cuccok, aztán még jó lenne ha zenéket is tudnék rárakni, szerintem azt is max 50et raknék rá, na meg a képek, videók, esetleg néhány játék, szerintetek ez mennyire lenne elég egy 8 gb-s 4s-re? olyan válaszolókat szeretnék hallani, akik nem szídják az applet, és van személyes tapasztalatuk, valamint olyat se kérek hogy várjam meg a 6-ot, vagy vegyek 5/5c/5s-t

2014. szept. 7. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel ezt nem kötötted ki, ezért írok. te most csak azért akarsz iPhone-t hogy villogj vele? mert ilyen felhasználásra egy olcsó androidos telefont sem tudsz megakasztani...egyébként 5 gb-al tudsz gazdálkodni. durván olyan használattal mindenre elhasználsz ~2gb-ot, szóval talán elég lenne...de ilyen használat mellett az a 80ezer Ft egy pénzkidobás...
2014. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Nekem nem. De arra, hogy kitedd az asztalra, igen. Ráraksz 2 nagyobb alkalmazast, és ennyi.
2014. szept. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem elég. Nekem egy 16GB-os 4s-em van az viszont szerintem bőven elég (nővéremnek 16GB-os 5-öse van neki még a 16GB is kevés volt). Nem hinném hogy sokkal drágább lenne mint a 8 gigás és ha drágább is akkor is megéri megvenni. És szerintem újonnan ne vegyél mert több mint 2 éves telefon, nem érné meg.
2014. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt 8 gigás iPhonr-om, elég volt. Pár app, zenék iCloud-ból, nem sok (párszáz) fotó, 5-6 podcast feliratkozás. Kb. ennyit tartottam rajta. Viszont van mellé egy 32 gigás iPad Mini... De ettől függetlenül telefonként elegendő volt.
2014. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!