Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S-t megéri majd az...

IPhone 5S-t megéri majd az eddigi pletykák szerint leváltani az iPhone 6-Airre?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.van egy iPhone 5S-em.szerintetek leváltsam majd az i6-ra?-van mellette iPad Air 32GB-om,ha ez számít.

2014. szept. 7. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
nem...még egy 5-öt sem éri meg. 4S-t talán...iPad-et nem tudom, emellett hogy használod, én amióta iPad-et vettem, azóta a telefon nagyon másodlagos lett, jóformán csak netezek, fotózok meg telefonálok rajta. csak azok cserélik le minden évben, akik presztizskérdést, meg tekintélyt látnak a telefonjukban. mint írtam, egy iPhone 5 sincs abban a helyzetben, hogy bármire le kelljen cserélni, nem hogy egy 5S.
2014. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi.még várom a válaszokat.
2014. szept. 7. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

persze hogy megéri, csomó új dolog lesz benne, pl. nfc, bankártya

én már előrendeltem a telefont, ahogy bejön az első veszem is meg

280e ft (900euro)

2014. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hülye vagy,már bocsánat.1:csak pletykák vannak róla,még be se mutatták.2.ennyit nem ér egy telefon se,azért annyit nem tud:)3.pletykákban sem szerepelt olyan hogy lesz nfc.
2014. szept. 7. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
és még te mondod másra hogy hülye....
2014. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen.mert még nem is tudja/tudod hogy milyen lesz,de már előrendelte/d.én megírtam,hogy a pletykák alapján megéri majd -e lecserélni.de a pletykákban sem volt szó nfc-ről amúgy.
2014. szept. 8. 15:55
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Hacsak nem lesz benne valami olyan, ami nélkül nem tudok élni (nyilván nem lesz benne ilyen), akkor nem váltom le az 5S-t. Nem is igazán szimpatikus az, hogy nagyobb lesz az új, meg egyébként is, nem lehetnék elégedettebb vele, mint a jelenlegivel.


Ha nem vágysz mindenáron 4.7" vagy 5.5" telefonra, akkor szerintem nyugodtam maradj az 5S-nél, hiszen egy kiváló telefon. (Szerintem a legjobb, mert nem tepsi méret, és iOS fut rajta.)


Válaszoló, nem tudom, hol rendelted elő, de hivatalosan még előrendelni sem lehet, hiszen még be sem mutatták.

2014. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%

Nem akarok senkibe belekötni, de az NFC ről bőven volt szo pletykák ban.

Nézz szét pl macroumors on.

2014. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én szifon.com-ot,és iHungary-t olvasok.kb.2-3x volt róla szó,tehát nem biztos hogy lesz.de nagyobb kijelző,Apple A8lesz(tudom,hogy az A8 egyértelműnek tűnhet,de A7X proci kimaradt ugye)
2014. szept. 8. 21:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha a szifon azt irja hogy lesz nagyobb kijelző akkor szerinted az tuti? És ha az nfc ről csak 2-4 alkalommal írtak akkor tuti nem lesz?

Nem mondom hogy lesz az egyik vagy a másik, vagy éppen nem.

De a szifon es a masik oldal is csak annyira megbizható mint a külföldi oldalak, hiszen onnan szedik a cikkeket és infókat.

És mint ugye tudjuk amig be nem jelentik az uj telefont addig semmi sem biztos. :)

2014. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!