Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha már megvettem az iPhonet...

Ha már megvettem az iPhonet utánna is lehet rá biztosítást kötni a t-mobile-nál vagy csak akkor amikor megvettem?

Figyelt kérdés
Betört az iPhone 5c-m képernyője és nincs rarta biztosítás. Ha most kötök rá akkor kicserélik nekem ingyen a telefont? Azt mondtak a tmobileba hogy ha lenne rajta biztosítás akkor ingyen kicserélnék nekem egy másikra. Télleg ingyen kicserélik?
2014. szept. 11. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
szerinted ha nincs lakásbiztosításod és leég a házad, utána tudsz rá kötni???
2014. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült betörni ? Vitted szervizbe ? Mit mondtak mennyi a javítás ? ( érdekel , nekem is 5c.van )
2014. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolso: ugy hogy a tanar el akarta tolem venni en meg gyorsan be akartam baszni a táskámba és véletlenul leejtettem :(
2014. szept. 11. 19:50
 4/10 A kérdező kommentje:
És suli után az volt az első hogy mentem iPhone gyorsszervizbe hogy megkerdezzem hogy mit tunak vele csinálni utánna meg a tmobile-ba es ott mondták a biztosítást
2014. szept. 11. 19:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Es 30.000 a javítás
2014. szept. 11. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Az kemény ! Sajnos én is voltam olyan felelőtlen ,hogy nem kötöttem rá biztosítást . ..Vigyázok is rá nagyon ,ezentúl még inkább .
2014. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazabol az volt itt a legnagyobb baj hogy nem volt rajta a tok. Pedig van hozzá tok nem is egy. De szerencsére ingyen megcsinálja egy ismerős
2014. szept. 11. 21:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Én tokkal használom első perctől ,fóliát is rakattam a kijelzőjére ,amit majd le akarok cserélni rajta otaolambo (ütésállóra ) . Szerencséd van ,hogy ingyen megcsinálják :-) !
2014. szept. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

biztosítást addig lehet rá kötni, ameddig nem következik be káresemény, tehát vásárlás után is bármikor lehet rá kötni.


ebben az esetben sajnos már mind1 neki. de egyébként ha lenne, akkor sem cserélnék ki ingyen, kell vállalnod önrészt, ami attól függ, milyen árú biztosítást kötsz rá, nyilván a legolcsóbb csomagnak van a legdrágább önrésze.

2014. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És a biztosításnak milyen anyagi vonzata van ?
2014. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!