Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne egy ORION hofo...

Slash49 kérdése:

Hogyan lehetne egy ORION hofo mélynyomót felerősíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy tableten, szeretnék zenét hallgatni, de nincsen fülesem, se hangszóróm. Egy ORION 30 wattos mélynyomóra gondoltam, erősítő gyanánt, és össze is kötöttem a tabbal. Ezt úgy oldottam meg, hogy egy 3.5 jack dugót, 10 centi hosszban elvágtam, aminek a végét lehántva, a pozitívot, illetve a negatívot is, egy rendes gitárhoz használt jack aljzathoz forrasztottam, majd egy jack kábelt bele dugtam, és a jack kábelnek a másik végét lehántottam, majd a két réz szálat bele dugtam a mélynyomónak a pozitív, illetve a negatív csipeszébe. Ez eddig rendben is van, fel kapcsolom a zenét, és szól. Csak hogy halkan. Ha ki maxolom a tabon a hangerőt, még úgy is halk. Tehát ez lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám fel erősíteni. Nyilván az volna a leg egyszerűbb megoldás, ha egy végfokot kötnék a mélysugárzóra, majd egy átalakítóval hozzá csatlakoznék. De sajnos, nem telik rá!

Szóval, ha tudnátok rá megoldás, mivel tudnám kihozni ebből a hangfalból a ténylegesen 30 wattot, az jó lenne.!

Sziasztok



2014. szept. 11. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Te. Amúgy tisztában vagy azzal,hogy oltári nagy hülyeséget csináltál?

Végfok nélkül vereted a tabnak a 4-8Ohm-os tekercset?

Miért kell 0 hozzáértéssel elektronikázni?

Csoda,hogy él a tabod még.

2014. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ember! 2 Ohm-os! És egyáltalán nem árt a tabnak. Ugyan is meg sem szólalhat nagyobb teljesítményen, mivel nem tranyós. Az erősíti fel a bejövő jelet. Am meg ide Ohm, oda Ohm, ma vettem egy 10 ezer forintos fülest, az meg 32 Ohm-os ;)
2014. szept. 12. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!