Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kérjek karácso...

Milyen telefont kérjek karácsonyra? Sony Xperia Z1 vagy Sony Xperia M2? Esetleg ajánltok másik Xperiát?

Figyelt kérdés
Melyik Xperia lenne a legjobb választás? (Ha a fent említettek nem jók, javasoljatok légyszi másikat, ártól függetlenül)

2014. szept. 12. 18:26
 1/9 A kérdező kommentje:
13/l
2014. szept. 12. 18:28
 2/9 anonim válasza:
0%
Ne a szüleiddel vetesd meg, hanem menj dolgozni a mobilodért.
2014. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem az volt a kérdésem, hogy hogy szerezzem meg, hanem, hogy melyik telefon a jobb.

Egyébként a szüleim ajánlották fel, hogyha kérek egy újat, akkor az öcsém megkapná a mostanimat.

2014. szept. 12. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd szólj karácsony előtt. Addig ne fárassz minket.
2014. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még jó vétel lesz karácsonyig a Lenovo Vibe X2. (És addigra már itthon is lehet kapni)
2014. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha menő is akarsz lenni, akkor Sony Z1 compakt, ha magadnak is jót akarsz, akkor LG G2..az előbbi 5"-os, kicsit pasis, komolynak tűnő nehéz teló, de mindent tud..

az utóbbi könnyebb, mégis nagyobb, sokkal szebb képernyővel, és baromi praktikus..


igazából LG 2-t javasolnám, igazi felhasználóbarát készülék. 13 évesen lánynak egy fehér színű még jól is áll a kezében...

egy hátránya van... szaporodnak az irigyeid..


mond, hogy biztos jó lesz a bizonyítványod, vegyék meg most.

Majd a fa alá beteszitek a dobozát.


csá.

2014. szept. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Clairvoyant ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, M2t egyáltalán ne, mert a fehér nagyon csinos, meg anyuék pénztárcáját sem terheled le annyira, de ha már a Z1 is szóba került, akkor ne elégedj meg kevesebbel!


Ha meg már Z1, akkor compact, stabilabb, jobban kezelhető.

2014. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp erős teló kell akkor Z1 Compact. Sima Z1-et nem ajánlom mert akkora mint egy péklapát és szerintem szar is legalábbis ez jött le a G2-mel összehasonlítva. G2-vel csak az a baj hogy szerintem túl nagy lesz ráadásul az első dzsipó kikapná a kezedből míg egy Z1 compactot gagyibbnak néznének a méretei miatt.
2014. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!