Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 vagy Samsung Galaxy S5?

Iphone 6 vagy Samsung Galaxy S5?

Figyelt kérdés

Azt érdekelne,hogy melyik a jobb,melyik éri meg jobban és,hogy melyik az erősebb ?

Eközött a két telefon között vacilálok és nem tudom,hogy melyik vegyem meg ?

Mert nem tudom eldönteni,hogy melyik telefon a "jobb".

És ezért kérem a segítségeteket,hogy szerintetek melyik jobb közülük és miért ?

(De kérlek ezektől a hozzászólásoktól mit pl.A Iphone a király a S5 Sz@ar léci kíméljetek)

Ésszerű és normális érveket mondjatok léci..

Mert sajnos szerintem mind 2 telefon nagyon király csak az Iphone egy kicsivel drágább és nem tudom,hogy megéri-e megfizetni ezt az árat vagy,hogy miért ilyen drága ?

Köszi



2014. szept. 12. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Annyiból mindenképpen a Samsung a jobb, hogy az még pár hónapig nem lehet kapni Magyarországon az Iphone 6-ot.

Egyébként két verzió jött ki belőle, nem tudom te melyikre is gondolsz.

2014. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

ha nem érted hogy miért drágább az iphone

akkor a samsungot vedd

2014. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
attól függ mit szeretnél? de röviden ami az én tapasztalatom független ettől a két típustól, az iOS sokkal stabilabb rendszer kisebb a lefagyás mint egy android esetében. Továbbá vegyük pl az iPhone 4s telót minden játékot visz tökéletesen akadás mentesen, dual core 800 mhz, ugyan az a játék pl samsung galaxy ace 3 dual core 1,2 ghz el se indul. Hiába quad core 2.5 ghz a samsung az iphone 6 így is verni fogja a kis A8 1,4ghz dual core-al. Ha megbízhatóság számít akkor iPhone. De ha a teljes szabadságot akarod a telód maszív alakítgatásával és kötetlenül felrakni bármit akkor meg Samsung.
2014. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez kb a 9.000.000.000.000.000-ik kérdés az Android vs iOS vitával kapcsolatban. Döntsd el melyik rendszert szereted jobban, aztán dönts. Amúgy az én szemembe egyik sem egy nyerő telefon.

Samsung: anyaghasználat, és f*s szoftver

iPhone 6: kinézet, és hardver(lehet vitázni , de tényleg elég elmaradott: pl akksiban)

2014. szept. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
iPhone. Sokkal tovább támogatják, nem kell hamarabb lecserélned.
2014. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Iphonejobb, samsung most még jó de idővel elkezd akadozni meg hasonló finomságok, iphonera meg mindent optimalizalnak, ezt sajnos androidra lehetetlen megcsinálni a sok készülék miatt.

Úgyhogy sztem az iphonet vedd ha egy megbízható gyors telefont szeretnél amit évekig is használhatsz akár, és jól tartja az árát ha később lecseréled és eladod.

2014. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gregor555 ***** válasza:
Hogy ha nem egy évre szeretnél telefont venni, ill. fontos a stabilitás és a megbízhatóság akkor Iphone, Samsung melletti érvelést sajnos nem tudok :D
2014. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
itt egy teszt [link]
2014. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!