Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY XPERIA M2-őt meg tudom...

SONY XPERIA M2-őt meg tudom venni olcsóbban előfizetés nélkül?

Figyelt kérdés

Egy ilyen telefont szeretnénk majd venni előfizetés nélkül! az az kártyásan, de még most nincs rá pénzem majd csak a jövő hónapban lesz, de néztem mind a 3 szolgáltatónál kártyásan, de ott mindenütt 70.000 Ft vagy az felett!

Esetleg nem tudnám megvenni valahol sokkal olcsóbban, mert halottam, egyik ismerősömtől, hogy ő ugyan ezt újan 54.000 Ft ért vette?

Egyáltalán érdemes megvenni ezt a telefont?!

Köszi a válaszokat előre is! :)



2014. szept. 12. 19:17
 1/5 anonim válasza:
Interneten nézz körül, kártyafüggetlenül már 60.000 körül kapni. Szerintem jó telefon, én meg vagyok vele elégedve.
2014. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Árukeresőn elméletileg van 54 ezer valamennyiért. Írd be a google-ba hogy xperia m2, és rögtön kidobja. Netes megrendeléses.
2014. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2014. szept. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, látom ez az újmobilok.hu -n található, és úgy van írva, hogy 1 év garanciával 54 ezer ft, két évvel meg 65 ezer ft!
2014. szept. 15. 12:31
 5/5 A kérdező kommentje:

Még az 54 ezer Ft-os verziónál azt is írja, hogy "Alapcsomag: nem minden esetben Magyar nyelvű menüvel"- ezt nem igazán értem, hogy mit akar jelenteni? nem tudom, hogy megbízható-e ez így??


igazság szerint nem tudom, hogy megéri-e ennyiért az árát!

Mármint az árához képest a tudása van-e olyan? jó nem kételkedem a Sony-ban mert eddig még mindig ilyen telefonjaim voltak és meg voltam vele elégedve, de lehet, hogy kicsit olcsóbban vagy ugyan annyiért, más szolgáltatónál, jobb készüléket kapok?!

2014. szept. 15. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!